Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyen tulajdonságokkal miért...

Ilyen tulajdonságokkal miért nem sikerül barátkoznom senkivel?

Figyelt kérdés
Ha valaki ápolt, jól öltözik, mondjuk sok lány bámulja, nem vagyok beképzelt, sőt önbizalomhiányom van így is, szóval ez mind hiába. Mégis egy tornacipős bohóc, ápolatlan cigizős gyereknek lesz 5 barátnője egy időben, amit nem irigylek, mert az ilyen nők engem hidegen hagynak, de mégsem értem ezt az egész élet dolgot társadalom téren, sosem voltam nyitott az emberek felé. Még régebben volt rengeteg haverom stb, lány barátom nagyon kevés volt, mindig érdekesnek tartottak, tudok szórakoztató lenni, bármiből viccet csinálni, mellette viszont komolynak mutatkozom.. Amióta elköltöztünk nincs egyetlen ismerősöm sem, és nagyon rossz érzés egy teljesen idegen helyen egyedül lenni, még csak a megyében sincs ismerősöm. Mit tennétek ilyen helyzetben? Nem mintha azt képzelném, hogy bármilyen értékes választ lehet erre adni, de ha valakinek van ilyen vagy hasonló tapasztalata, azt megköszönöm ha megosztja velem! :) 19f

2019. szept. 24. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ne várj a sültgalambra. Menj és ismerkedj! Több esélyed lesz.
2019. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a külsőd miatt van ez. Talán itt is barátkozhaznál vagy menj el több programra, akár tanfolyamra és ott már könnyebb ismerkedni!
2019. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sehol nem tudok, egyszerűen elmegy az önbizalmam sok ember közt, de a legfőbb gond inkább az, hogy nem tudom eldönteni, hogy vajon kinek vagyok szimpatikus.. :D Mondjuk általában szinte mindenkinek, de mégis rossz érzésem van előre.
2019. szept. 24. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a külsővel nem foglalkozok, szerintem nem az számít, ha igazi szeretetet keresel ne külsőre menj és olyat se válassz aki külsőre megy. Hidd el nekem, ha nem vagy beképzelt és nem valami durva csajozós szöveggel irsz, a lányokat máris nem érdekled.. Nekem is szokták itt írni hogy írjak rájuk, ha kedvesen köszönök, írok, akkor mégsem kapok soha választ, még csak esélyt se adnak ismerkedni..

18f

2019. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom xdd
2019. szept. 24. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

"nem tudom eldönteni, hogy vajon kinek vagyok szimpatikus.. :D Mondjuk általában szinte mindenkinek"


- Először azt akartam írni, hogy nyilván az önbizalomhiányod miatt hisznek zárkózottnak, de ezután úgy tűnik, egészen egészséges önbizalommal rendelkezel :'D

Nyitottság mindennek a kulcsa, ne azt mutasd az emberek felé, hogy "félsz tőlük".

2019. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!