Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon visszahúzódó, zárkózott...

Nagyon visszahúzódó, zárkózott, unalmas lányként fogok érdekelni valaha bárkit? 19/L

Figyelt kérdés
Beszélhetünk barátságról, párkapcsolatról, teljesen mindegy. Az a helyzet, hogy olyan szinten szociális fóbiás vagyok és szorongok emberek között, hogy ha valaki ismerkedési szándékkal közeledne felém, egyszerűen nem mernék megnyikkani sem, annyira leblokkolnék. Ezen kívül biztosan nem tudnék semmi érdekeset mondani az illetőnek, vagy a nagy izgulás közepette alig jutna eszembe valami. Reménytelennek érzem magam. Évek óta nincs egy barátom sem, mert egyszerűen nem tudok nyitni mások felé vagy normálisan reagálni, ha hozzámszólnak. Régebben mindenkitől azt hallottam, hogy majd úgyis elnövöm ezt a magatartást és végre felszabadult leszek, de már itt vagyok felnőttként és semmi nem változott. Szakember sem tud segíteni, mert ő mondhat bármit, mindent nekem kell akarnom és meglépnem, de képtelen vagyok rá. Alapvetően szeretek egyedül lenni, de azt gondolom, hogy hosszútávon elég káros hatásai vannak az egyedüllétnek rám nézve. Ha csak a szobámban ücsörgöm egymagamban sokkal hamarabb hatalmába kerít a depresszív hangulat és az elkeseredettség, mintha a családommal vagyok. De ők sem lesznek örökké és talán nem magányosan kellene végigszenvednem az elkövetkezendő évtizedeket.

2019. szept. 24. 16:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanez vagyok, csak én sràc vagyok. Figyelj neked lànyként könnyebb, nem te kezdeményezel ismerkedést. Egy férfinak ugyanezzel a problémàval kb ezerszer nehezebb minden.
2019. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy érdekelni fogsz valakit. Mindenki talál olyan embert, aki hozzá hasonló, és nagyon jól kijönnek egymással. Vagy egy másik véglet... olyat találsz, aki kicsit sem hasonlít rád, és éppen ezért fogtok jól kijönni. Kár ezen aggódnod, hiszen még nagyon fiatal vagy, és bármi történhet, akár már holnap is. Személy szerint így a leírásod alapján érdekes lánynak tartalak, és én pl. szeretek ilyen emberekkel megismerkedni, mint te. Ha esetleg úgy gondolod, akár írhatsz is, szívesen beszélgetek veled, ha az segíthet valamelyest. Vagy ha csak arra van szükséged, hogy valaki meghallgasson. :)
2019. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
46%

Igaz önismeretre tessék rámenni, min tudsz s akarsz változtatni, hogy jobb legyen.


S persze, előbb utóbb lesz valaki/k, de ahhoz picit változnod kell.


Tudnék mesélni pl magamról is ebben a témában.


Megmaradtam introvertált személyiségként, de színesebbé tettem életemet s a sikerek (pl vállalkozásom) halmozódtak a magam módján "teremtettem" meg a kis világomat, ahol párom s szeretteim, ismerőseim vannak - akik a nyers őszinteségemet nemcsak elfogadják, de szintén számíthatok az őszinteségre részükről is 😄


Igaz az "unalmas" szó nálam kilőve a mai napig, rengeteg mindenhez értek (művészeti ágaktól kezdve, szakmákig).


Legalább tedd izgalmassá önmagad, ami hozzád illik.

2019. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%

A suliban milyen volt az osztálytársakkal?

Osztálykirándulásokon milyen volt?

2019. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%

Miért ne érdekelnél? Engem mindenki furcsának néz amiért pont ilyen lányt szeretnék, nem pedig olyan szokásos kis hercegnőcskéket akik instán pózolnak és felrobbannak az önbizalomtól.. Hidd el, van olyan akinek ilyen lány a tökéletes, nekem is. zárkózott félénk aranyos lány sokkal jobb mint egy olyan lány aki bulizgat és nyüzsögnek körülötte a fiúk. Habár élőbe nekem se nagyon menne igy ismeretlenül leszólítani valakit, azért remélem találok egy ilyen lányt magamnak akit majd elhívhatok valahova.. Csak hát ugye itt a buktató, hogy a lány amilyet keresek (lásd amit írtál magadról) otthon ülős vagy esélyesen, és én is. Interneten is alig találni ilyet, ha igen vissza sem írtok, egy sziából eldöntitek hogy esélyt sem adtok az ismerkedésre, vagy külsőre mentek... Minden esetre rám írhatsz ha szeretnél, de szólok előre ameddig nem nyílok meg addig én se nagyon tudok miről beszélni, az ismerkedésbe a kérdések nekem is gondot okoznak O_o

18f

2019. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
21%

Hasonló helyzetben vagyok énis azt mondom inkább próbálj hasonló embert keresni vagy nyitni azok felé akik szimpatikusak számodra


23/F

2019. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, nekem is áll az ajánlat a beszélgetésre akárkinek :) Sokkal értékesebbek az ilyen emberek
2019. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Itt a fiúk 90%-a ugyan ebben a cipőben jár. Sok sikert.
2019. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, na igen 10-es, csak az a gond hogy a fele kamuzik... Én tényleg ilyen srác vagyok, és ilyen lányt szeretnék, csak az a gond hogy legyen fiú vagy legyen lány, a legtöbb ember még ezzel is csak szórakozik, és sokan viccnek veszik az egészet.. Persze ha ilyen lányra ráírtam az oldalon sosem kaptam választ, általába vagy kamu, vagy csak az ilyen lány is csakis a nagy macsó szövegre harap, egy normális "szia", és máris nem kapsz választ.. Mondjuk azért remélem most ez a kérdés alól tudnék beszélni egy ilyen lánnyal aki nem kamus :)
2019. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes. Mikor egy fiú ir ki egy hasonló kérdést, nincs ennyi jelentkező :D.


Amúgy meg tudlak érteni kérdező, én is ilyesmi vagyok, és rettentően megnehezíti nemhogy a párkeresést, de a mindennapokat, kommunikációt is.

2019. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!