Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok és egyedül...

Magányos vagyok és egyedül érzem magam ebben a világban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs egy olyan ember az életemben aki megértene engem lelkileg. Barátnőim sincsenek soha nem is voltak igazán. A párkapcsolatom is rossz nem működik. Munka terén sincsenek sikereim egy nagy csődtömeg vagyok az élet minden területén Amibe belekezdek az általában soha nem sikerül. Nagyon rossz így élni sokszor az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejembe de egyszerűen képtelen vagyok megtenni. De így meg nem jó élni hogy egyedül érzem magam ebben a világban! Valaki van még hasonló helyzetbe mint én? 31 éves vagyok amúgy és lány!
2019. szept. 26. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nekem sincsenek barátaim és nem is igen találok. Szóval tudom mit érzel.
2019. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok.

40n

2019. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

31 évesen nő vagy.

És neked van párkapcsolatod? Hozzám képest máris szerencsésebb vagy. Bár az is igaz, azt írod hogy rossz. No hát én meg nem mentem bele az első lehetőségembe hogy ne legyek egyedül. Pedig akadt pár (számomra nem megfelelő) jelentkező.

Öngyilkosságon meg napi szinten merengek.

Akarod még sajnáltatni magad?

(egyidősek vagyunk, mielőtt megvádolsz tini-szellemmel)


Mit tegyél? Menj el pszichológushoz vagy kezdj el egy kis önismeretet tanulni és találd meg magad számára az ideális(abb) utat. Nem olyan nehéz ez. A problémát első sorban te gyártod saját magadnak, de gondolom te is inkább hibáztatod a környezeted és körülményeid, mint átvizsgálod magad szigorúan _objektíven_ és meglátod azokat a dolgokat, amiket rosszul reagáltál le. A hozzáállás is nagyon sokat számít. Abban is van igazság, hogy minden fejben dől el.

2019. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress barátokat! Ne add fel 29/F
2019. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találkozzunk, beszélgessünk erről, vagy bármiről. 29/F
2019. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alakisd ki uj onnmagad. Eddig amit csinaltal nem mukodik, talalj valami mast. Kinyitod a bongeszot es egy papirlapra felirsz minden olyat ami erdekelhet akar hirdeteseket nezegetve leirod azt ami megfog. Mindig amikor radjon az elkeseredettseg "ugyse fog menni" es hasonlo gondolatok embereld meg magad es csinald tovabb. Amikor megvannak az erdekeltsegi korok, minden mast epits korejuk, mert ezek tennenek a jelen pillanatban boldogga. Munka, eletvitel, viselkedes, kapcsolat epites uj formaja stb Amennyiben ugy erzed elviselhetetlenul nehez a dolog, ne habozz segitseget kerni szakemberektol, olyanoktol akik, hangsulyozom, ertenek hozza es minden szukseges segiseget meg tudnak adni. Fontos hogy elsosorban hozzajuk fordulj mert ha erzelmileg labilis egyennel beszeled meg az eleted, lehet, hogy olyan reakciot kapsz ami benned serulest okozhat.
2019. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!