Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak barátnőmmel?

Mit csináljak barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó kisgyerek korunk ota ismerjük egymást, es amiota ismerem őt, sosem volt boldog. 18 éves, a gyerekkora abból állt ki, hogy az apja minden heten berúgott, otthon veszekedtek a szülei mindig, így nőtt fel, iskolába piszkaltak mindig nagyon.

A fiúk mindig elhagyják valamiert, még ezen a téren sem tud boldog lenni, annyira sajnálom már őt, tenyleg semmi boldogsága nincsen, nem is volt még soha.

Az apja “kitagadta” őt, konkrétan a 18. születésnapjára az “ajándék” az volt, hogy levette a gyerektartast is, az utcan sem köszön neki.

Az anyukája az egyedüli személy akire számíthat, aki mellette van, de nala sajnos rosszindulatú mellrakot diagnosztizáltak, es eleg agressziv fajta. Ilyen helyzetben az apja a fejéhez vágta, hogy ot nem érdekli, ugyis le fogja venni a gyerektartast is, es egy fityinget nem fog fizetni rá.

Hogy cseszhet valakivel ki ennyire az élet?! Nem erdemli meg, en mar annyira tanácstalan vagyok, rossz ő ilyennek latni, nem tudom mit csinaljak vele.

Az elet folyamatosan bele rúg, nekem is van 2 éves párkapcsolatom, neki meg még soha sem volt, max 3 hónap, de az is ugy, hogy folyamatosan csalta, tonkre tette.

Ez még csak töredéke annak, amit ő átél.

Mit csinaljak vele? Valaki hasonló helyzetben volt már?



2019. szept. 28. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem, hogy ennyi rossz dolog után is tud őszintén mosolyogni.
2019. szept. 28. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél mellette és támogasd mindenben. Rád számíthasson mindig, minden helyzetben. Sose hagyd cserben. Ennyit tudsz tenni. Sajnálom, hogy mindezt át kell élnie, de tartson ki. Ha elég kitartó, az élete jobbra fordul majd. Tudom, közeli tapasztalatból.
2019. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, ő mentálisan hogy van? Bírja ezt, vagy majd megszakad? (Nem feltétlen könnyű felismerni, hogy egy mosoly ténylegesen mennyire őszinte.) Ha utóbbi, el kéne mennie pszichológushoz.

Ha arra nincs szükség, akkor tényleg csak annyit, hogy legyél mellette, figyelj rá. Szűrd a potenciális pasikat. Szemét apát meg tagadjátok ki.

2019. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segíts neki mindenben, amiben tudsz. Például ha végzett az iskolával, akkor segíts neki új helyet találni, ahová költözhet, munkát vagy továbbtanulási lehetőséget. Tudasd vele, hogy te egy biztos pont vagy neki, ha kell, akár hozzád is költözhet ideiglenesen.
2019. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!