Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki ajánlana nekem magányos...

Valaki ajánlana nekem magányosan végezhető szakmákat? Ahol nem kell társaságban dolgozni és másokhoz igazodni/jópofizni?

Figyelt kérdés
26 vagyok és még mindig egyetemre járok egy olyan szakon, amit elvégezve cégen, fiatalos munkakörnyezetben leszek kénytelen érvényesülni viszont egy barátom (barátnőm főleg) nincs, utálom az embereket legfőképpen a fiatalokat és ezért pályaváltáson gondolkozom olyat választva, ahol tök egyedül kell csinálnom mindent és nem kell másokkal együtt dolgozni. Az ilyen csapatépítős, céges bulikat, fiatalos lendületet meg főleg kizárva. Mivel már nincs államilag támogatott félévem és baromira nem akarok ismét egyetemen szívni hosszú éveket így sima szakmunkában gondolkodtam. Tudnátok nekem javaslatokat írni?

2019. szept. 29. 13:57
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen olyat, amivel 5-10 év múlva is viszonylag el lehet helyezkedni és a VÁLLALKOZÓI PÁLYA KIZÁRVA!
2019. szept. 29. 13:58
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szoftver fejlesztés,programozó.
2019. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#2: Ahhoz túl buta vagyok (matekból épp meglett érettségin a 2-es) és amúgy is totál idegen számomra.
2019. szept. 29. 14:00
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Sírásó, boncmester.
2019. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#4: Na a sírásó nem hangzik olyan rosszul, bár nem tudom mennyire piacképes. A boncmester egy kicsit creepy, de lehet leszek még olyan magányos és elveszett, hogy már azt is simán meg fogom tudni lélektelenül csinálni és nem fog meghatni a vér látványa.
2019. szept. 29. 14:02
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Portás, esetleg vagyonőr.
2019. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%

Gondoltam, hogy semmi nem lesz neked jó.

Na figyi, speciális hópihe. Mi lenne, ha csak simán felnőtt emberként viselkednél és megtanulnál alkalmazkodni?

Én is utálom az embereket, de ettől még dolgozni tudok velük. Mert a munkára koncentrálok. És micsoda meglepetés! Akad egy-két tök normális kollégám, akikkel el vagyok. Nem lettünk barátok, nem járunk el inni, nem vájkálunk egymás magánéletében és ha nincs kedve valakinek beszélgetni, békén hagyjuk. Vannak normális emberek is.

A felnőtté válás azt is jelenti, hogy az ember el tud boldogulni akkor is, ha nem hiperszuperek a körülményei. 26 évesen már épp jó korban vagy, hogy elkezdj felnőni és ne a világot akard magad körül pörgetni.

2019. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

"Portás, esetleg vagyonőr."


Aha, ahogy te azt elképzeled.

Életemben nem kellett annyit jópofiznom, mint recepciósként, vagyonőrként. Elvárják, hogy egész nap szórakoztasd a bunkó, egybites kollégákat. Neee.


Kérdező: ha a vállalkozói pálya kizárva számodra, akkor marad a boldog, magányos munkanélküliség.

2019. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
érdekel
2019. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Menj el az útkaparóhoz tehénpásztornak!
2019. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!