Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki tud írni aki hasonló...

Valaki tud írni aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor öngyilkos gondolataim vannak.

Úgy érzem feladtam mindent és ..itt akarok hagyni mindent

Írj kérlek, ha ilyen helyzetben vagy, beszélgetni szeretnék valakivel erről



2019. szept. 30. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Van egy jó hírem ehhez nem szükséges az öngyilkosság. Szedjél össze pénzt és irány brazília
2019. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Igen, ebbe vagyok, főleg most.. Semmi se jön össze, szeretnék egy lányt aki elfogad amilyen vagyok, "társfüggőség" vagy nem, nekem csak egy kapcsolat kell ahol van aki végre szeret és hűséges, megölel és tudok foglalkozni vele, de sehogy nem jön össze, minden chatelés végén rosszul jövök ki.. Írhat aki akar, segíteni tudok, másoknak legalábbis de magamnak nem. A januári születésnapomig én még elérhető vagyok.. :)

18f

2019. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatna hasonló helyzetben lévő ember.
2019. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék erről.
2019. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. okt. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Beteg vagyok lelkileg és fizikailag. Tudom, hogy nem tart már sokáig, de félek, mert tudom, milyen lesz a következő stádium. Nem akarok mások számára még nagyobb teher lenni, mint amekkora most vagyok.

Versenyt futok az idővel. Ha várok, romlik az állapotom és nem leszek képes megtenni. Ha megteszem most, elvarratlan szálakat hagyok. Döntésképtelen vagyok.

2019. okt. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2019. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom.. én is gondoltam már sokszor az öngyilkosságra, talán attól egy fokkal jobb választás ha bepróbálkozol a pszichiátrián. Vannak nagyon klassz antidepresszánsok amikkel tényleg el lehet vigyorogni egy darabig.
2019. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
13%

Utolsó:

Én már szedtem sokféle antidepresszánst, de egyik sem javított semmin.

2019. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán tenned kellene magadért valamit.. az önsajnálat és a kesergés nem vezet sehova.
2019. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!