Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, és...

Nagyon magányos vagyok, és sajnos sehogy nem tudok kitörni belőle. Valami tipp? Több infó.

Figyelt kérdés
Fiatal kamion sofőr vagyok. Csak egy, egy hétvégére jutok haza. Egyedül dolgozom, és emberekkel csak a telepeken találkozok. Azokkal se beszélek egy nyelvet. Itthon is csak a szüleim várnak. Barátaim nincsenek. Sajnos hetek telnek el úgy, hogy egy szót se szolok senkihez. Pedig egy kedves, őszinte, barátságos ember vagyok. És még nem is vagyok borzalmasan ronda. :) Nagyon hiányzik az hogy valaki szoljon hozzám pár kedves szót. Olyat hogy barátnő, már bele se merek gondolni hogy lehetne. Szerintetek mit tegyek?
2019. szept. 30. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a kamionos léttel együtt jár ez a magányos életstílus. Szerintem érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy váltasz, ha ez ennyire megvisel... Mivel a munkád kitölti az egész életed, ezért bármilyen ötlettel is jönnénk elő, nem lenne időd rá.
2019. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Debreceni Évi válasza:
Egyetértek az előttem íróval de addig amíg nem tudsz váltani regisztrálj társkereső oldalra ott van olyan opció is hogy csak csevegni akarsz és még talán egy kapcsolat is összejön
2019. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Boldog ember!


Én szeretnék olyan munkát végezni, ahol nem kell senkivel összezárva lenni, meg egyedül lehet dolgozni.


Szerintem te is addig leszel kedves, őszinte és barátságos, amíg meg nem rontanak! :)


De egyébként egyszerű a megoldás, beregizel társkerikbe és neten ismerkedsz, nagyon könnyű!

2019. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen lennék a helyedben, mert egy nyugodt munkára vágyom, ahol nem kell emberekkel foglalkoznom, egyedül lehetek. Munka után is lehet társaságban lenni, hazamenni a párodhoz, szeretteidhez.


Viszont ha te munka közben is igényled a társaságot, akkor szerintem váltanod kellene, mert a kamionos lét ezzel jár.

2019. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár kedves szóért eszedbe ne jusson feladni a kamionozást !!!


Nagyon megbánnád.


Nincs arra garancia, hogy ahol sokan dolgoznak együtt, ott mindenki kedves, sőt!


Szóval inkább csetelj, levelezgess, randizgass a szabadidődben és hidd el, bőven jó lesz, ha jó lesz! :)

2019. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy válts szakmát de tudom milyen ez.

Esetleg vagy is szerintem kezd el tanulni az angolt, elégsokan beszélik már,ha van alkalmad ne a hugyosba legyél sétálj, buszozz, stopojj el a legközelebbi városba ott vannak emberek, nyilván angol az lényeges.

Van olyan munkahely is ahol 2/2-ben kell dolgozni így van időd itthon szórakozni, barátokat keresni, barátnőt keresni, aki keres az talál aki nem az sajnos...

Sok sikert.

2019. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szakmák amiket csak bizonyos emberek tudnak hosszútávon végezni.

Ilyen a kamionozás .

Kérdésedből ítélve nem neked való ez a munka.

Helyedben hazajönnék és csak belföldön vezetnék, kevesebb pénzért. Tudod a pénz nem minden ha közben lelkileg rámegy az ember! Mert ráfogsz, csak idő kérdése.

2019. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!