Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok és kikészültem...

Magányos vagyok és kikészültem, valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, visszahúzódó, és hiába vagyok introvertált szerű egy párra mindennél jobban vágyok, végülis senki se mondta hogy egy ilyen ember ne akarna szóval ezért se értem miért ítélnek el, de mindegy is..

Próbálok nyitott lenni és ismerkedni, ami megy is például anotalkon nagyritkán de találok olyan lányt aki nem ítél el, akivel van egy kis ritka normális beszélgetés, de sajnos vagy nem pest közeliek vagy már van barátjuk, szóval így is csalódás az egész, hiába próbálkozol és teszem ki a lelkem hogy végre próbálkozzak, nem jön össze még mindíg semmi.. Lassan 19 leszek, attól féltem mindíg hogy a 18 at egyedül töltöm majd, születésnapomkor egyedül ülök majd mint minden nap, és most a 19.-en is ez lesz... Ami nekem már sok, korba is, magányba is, hiába mondják hogy "fiatal vagyok" stb, ez lényegtelen mert nekem sok, másoknak van valami emléke vagy ilyesmi amiért nem csak úgy "eltelt" nekem nem, de nem is ez zavar, ez mindegy is innentől kezdve, a lényeget leírtam. Valaki szenved még hasonló helyzetbe?

-És ha valaki megint privátba szeretné elmondani hogy fiatal vagyok és éljem ki magam szexbe és hasonlók, előre tisztázzuk hogy az 100% hogy nem, nem külsőségekre vagy szexre megyek, és nem is érdekel a dolog ameddig nem azzal vagyok akit majd szeretni fogok, szóval a hasonló tanácsokat a pszichiáterrel együtt tartsátok meg magatoknak, a trollokból már eleget "tettem" :D


2019. okt. 3. 02:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Iratkozz be küzdősportra,nekem ez segített amikor 18 éves voltam és a 4 éves kapcsolatomnak lett vége, pár hónapig én is otthon sírtam de rájöttem,hogy ez így csak elvesztegetett idő, iratkozz be valahová és szerezz haverokat akikkel el lehet tölteni a hétvégéket és az időt,nekem innen is lett az új barátnőm micsoda véletlen az egyik haveromnak pont volt egy nővére ::)

22f

2019. okt. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Barátkozás és a lakás elhagyása nem az erősségem :D Rég nincs emberi kapcsolatom főleg a korombeliekkel, bulizás stb ezt inkább elitélem és olyanokkal nem is barátkoznék. Ha kéne barát akkor igazi barát, de olyan ugyan olyan ritka mint egy hűséges barátnő, és ha ugyan annyi keresésbe telik és barátnőnek igy is úgy is jobban örülnék, akkor már azt keresek :) Nem vagyok vékony tehát a sport nem is menne. Azért jó ötlet volt, és remélem majd valahova el tudok járni néha ha lesz barátnőm, mondjuk park stb, de azt hiszem a sport nem az én világom, verekedni jó lenne, de csak égetném magam... Én pedig nem fognék ki olyat akinek pont lenne egy lány testvére, és az a lány pont egy elfogadó kedves visszahúzódó csajszi lenne aki elfogad engem és pont azt tervezi hogy majd pont velem éli le az életét :D
2019. okt. 3. 03:41
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Menj tánciskolába például, táncot tanulni. Ha a kimozdulás is nehezen megy, vagy belekezdeni bármibe, pszichológus segítségét is kérheted (nem szégyen segítséget kérni).
2019. okt. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

nem szégyen, de voltam, rajzolgatás nekem nem segit, és barátnőm sem lesz tőle, engem pedig nem lehet megváltoztatni, szeretnék az maradni aki vagyok, nem fogom megszeretni a bulizást sem egy lány kedvéért sem :)

A tánc és a mozgás nem az erősségem, és élőbe sem.. Inkább anotalk szerűségen próbálkozok és itt, de aki elfogad az ismétlődően vagy messze lakik vagy van már párja.. És szeretnék elhívni egy elfogadó kedves lányt mondjuk sétálni vagy nem tudom, hogy a születésnapomat már együtt tölthessem valakivel aki meg is ölel.Csak kevés az elfogadó lány, általába ha megosztom magamrol elsőre azt a dolgot amit sok ember rossznak lát, akkor elmennek, de ha később mondom el magamrol hogy féltékeny tipus vagyok nem engednék haspólót viselni és egyebek, addigra vagy elfogadnak vagy nem, tehát ember függő, nem találom a párom ez a leg egyszerűbb leírás. Ezek a tanácsok sajnos személyemre nem jók, mert élőbe nem fog menni, neten kéne, tudom hogy nem valami szuper ebbe segítséget kérni, de ki tudja kinek lesz egy jó netes tippje, vagy egy ismerőse aki pont passzolna mellém vagy csak egy csoportja, nem tudom.. :(

2019. okt. 3. 05:12
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Durvaa 1. Vagyok most olvasom anotalkozol,az meg létezik? A 4 éves első kapcsolatom onnan lett :D amúgy ha nem az erősséged a kimozdulás és barátaid sincsenek akkor nagyon nehéz dolgod van :(
2019. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Problémák vannak, nem is egy.

- élőben nem mersz ismerkedni - 0 önbizalom, márpedig netről és hogy nem mersz kimozdulni, önbizalom nem lesz

- félsz a változástól, nem akarsz változni, új dolgokat kipróbálni, elkönyveled: "nem erősségem" "nem megy"

- a lány magány enyhítése céljából kellene, hogy ne legyél egyedül, enyhítse a magányt (ha jó párkapcsolatot akarsz, ahol nem ilyen függőség miatt támaszkodsz a másikra, akkor jó lenne egyedül is feltalálni magadat, nem másiktól várni a megváltást)

- még nem is ismered, de már kontrollálni akarod, hogy "mit nem engedsz meg", "féltékeny típus vagy" - ami egyébként az önbizalomhiányból és az elhagyatástól való félelemből táplálkozik.

Nézhetsz előadásokat a [link] oldalon (vagy Mesterkurzus előadásokat Youtube-n), hátha segít rádöbbenni dolgokra.

Pszichológus lenne a legjobb egyébként.

2019. okt. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem a "rajzolgatástól" lesz barátnőd egyébként, hanem, hogy rádöbbensz dolgokra, elkezded élni az életedet, lesz önbizalmad, stb... Ha azt hajtogatod, hogy semmilyen módon nem szeretnél megváltozni, akkor nagy esélye van, hogy a magány lesz társad.
2019. okt. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Nálad a bulizás mit jelent?


18/L

2019. okt. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Nekem azt mondta a pszichológusom, mikor arról keseregtem neki, hogy nem merek ismerkedni, kimozdulni, sosem volt még igazi párkapcsolatom, nagyon magányos vagyok, senki sem szeret, stb., hogy egyrészt ne mástól várjam a megváltást, másrészt gondolkozzak el azon, hogy egy önbizalom hiányos, "nyomorult", problémákkal teli pár nekem kellene-e fordított esetben. És teljesen igaza volt. Nem azt mondta, hogy bújjak ki a bőrömből, én sem leszek soha a társaság közepe, 200 haverom se lesz soha, és mindig visszahúzódó, komoly leszek, és egy komoly kapcsolatot szeretnék továbbra is, de valamennyire muszáj nekem is változni. Nem fogok eljárni kocsmázni, de igenis vannak olyan helyek, ahol értelmesen el lehet tölteni az időt és új embereket megismerni (sport, tánc, művészet, önkénteskedés, stb). Nyitni kell az emberek felé, kimozdulni a komfort zónából. Attól, hogy itt siránkozol és kiírogatod ide, nem fog változni semmi.

Nehéz? Igen, az.

Csak mondom, én erre harminchoz közel jöttem rá, szóval neked még sokkal több időd van, ha akarsz változni. Ha nem, akkor meg tök felesleges itt picsogni, úgyse mész vele semmire.

2019. okt. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
Kussolj már. Ezt már hónapok óta ezt hajtogatod. A végén meg a smiley komolytalanságra utal tehát egyedül csak te vagy itt a troll. Szánalmas hogy az emberek együttérzését kihasználod. Ne itt sajnáltasd magadat. Senkit sem érdekel. Ráadásul ha annyira akarnád megváltoznál.
2019. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!