Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit elkapott a magány. Mit...

Kicsit elkapott a magány. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, és hát mostanában kissé magányos. Hogyan tudnék ebből a helyzetből kilábalni? Én szívesen ismerkednék, de nem igazán megy sajnos

2019. okt. 4. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Én beszélgetnék.
2019. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Lehet pl. beszélgetni. (Erről az oldalról nem gazán ajánlok senkit a tapasztaltaim alapján)

Vagy akár le is foglalhatod az agyad. Film, könyv, zene, játék, hobbi, séta, kimész haverokkal. Ezeket hosszútávon amúgy is ajánlom, mert segít átvészelni a magányt.

2019. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ajj ilyet ne írj ki . Itt rengeteg a magányos fiú . Szerintem holnapra lesz legalább 10 üzeneted :D
2019. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondok egy frankó dolgot. Inkább a magány mint ezek az állkapcsolatok. Én már rengeteg emberben csalódtam és megmondom kerek perec hogy az emberi kapcsolatok reménytelenek. Hiába leszek leppntozva,sajnos ez igaz. Még az is normálisnak mutatja saját magát aki hátba akar szúrni. És ilyen világban inkább lesz az ember magányos minthogy olyan kapcsolatokat ápoljon ahol nincs se szeretet,se hűség,se bizalom. Megutáltam az embereket. És ez nem általánosítás. Hanem tényleg utálom őket. Okkal.
2019. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Jaj ne csatlakozz te is az elkeseredettek klubjához. Mindenkit bántottak, sokunkat csaltak meg - engem pl utoljára - múlt hét pénteken, mindenkinek fáj az élet néha. Nem az embereket kell utálni hanem a cselekedeteket.


üdv.: #2

2019. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Én is szivesen ismerkednék mert 18 évem alatt úgy tűnik nemsokára a 19. re is a magány jut, amit nem szeretnék így megélni. Próbálok nyitott lenni chatelgetni, de egyszerűen az emberek olyan elutasítóak és nem elfogadóak, elítélnek mindenkit hogy itt szinte lehetetlen.. Nekem nyugodtan írhatsz ha nem olyan tipikus tömeglány vagy, meghallgatlak ha gondod van stb, mert neten is és élőbe is megértem ezt a nem tudok ismerkedni dolgot :/

18f

2019. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magányos . Szűz . 20 éves fiú vagyok . Nekem is írhatsz ! Kedves vagyok és olyan , mint te ! Szerintem boldogok lennénk ! Már most tudom hogy sok a közös bennünk ! Oh és lovagias is vagyok !44!!


:D

2019. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2019. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!