Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tévő legyek? Szinte mindenk...

Mi tévő legyek? Szinte mindenki ellenem fordult!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sosem voltak barátaim általános óta, és minden hol csak a hibát lássák bennem... Mások szerint unalmas, és gagyi vagyok, aki "csendes". Csak azért, mert nem beszélek minden hülyeségről, nem vagyok csendes! Mindenkinek második vagyok, aki csak tartalék, és senki sem keres magától, mindenki levegőnek néz! Mindenki azt szeretné, hogy változzak, mert "sötét" a stílusom... És ezt szóvá is teszi a saját családom, minden családi összejövetelen,hogy változzak, hízzak, szinte szavakkal bánt mindenki! Senki sem fogadja el azt, aki valójában vagyok! És attól, hogy nem vagyok színes unikornis, nem jelenti azt, hogy gonosz vagyok! A külsőm már szintén másik téma, mindenki csúnyának tart... Elegem van, hogy hiába próbálom a legjobbat kihozni magamból, senki sem értékeli! És hiába próbálok mások felé nyitni, nincs közös téma, és megállapítják, hogy unalmas vagyok... Mi tévő legyek?

2019. okt. 4. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
A probléma ugy tűnik a te fejedben van, és nem azért mert csunyahulyebutaszar alak vagy, hanem mert Te Nem Szereted Önmagadat.
2019. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ne legyé unalmas
2019. okt. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ismerős a helyzet, velem meg neten szórakozik mindenki és senki sem fogad el bár én más téma vagyok.. Én szivesen beszélek veled meghallgatlak ha gondolod.. Bár általába ismerkedés céllal írok, de sokszor meghallgatok embereket. Ha nem is irsz, a lényeg hogy önmagad maradj, vagy esetleg nyiss egy kicsit ha tényleg zárkózott vagy én is az vagyok

18f

2019. okt. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csaj vagy unikornis?
2019. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!