Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Mi tévő legyek? Szinte mindenki ellenem fordult!

A helyzet az, hogy sosem voltak barátaim általános óta, és minden hol csak a hibát lássák bennem... Mások szerint unalmas, és gagyi vagyok, aki "csendes". Csak azért, mert nem beszélek minden hülyeségről, nem vagyok csendes! Mindenkinek második vagyok, aki csak tartalék, és senki sem keres magától, mindenki levegőnek néz! Mindenki azt szeretné, hogy változzak, mert "sötét" a stílusom... És ezt szóvá is teszi a saját családom, minden családi összejövetelen,hogy változzak, hízzak, szinte szavakkal bánt mindenki! Senki sem fogadja el azt, aki valójában vagyok! És attól, hogy nem vagyok színes unikornis, nem jelenti azt, hogy gonosz vagyok! A külsőm már szintén másik téma, mindenki csúnyának tart... Elegem van, hogy hiába próbálom a legjobbat kihozni magamból, senki sem értékeli! És hiába próbálok mások felé nyitni, nincs közös téma, és megállapítják, hogy unalmas vagyok... Mi tévő legyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: magány, iskola, szorongás

okt. 4. 22:36  Privát üzenet  

A válaszok
A probléma ugy tűnik a te fejedben van, és nem azért mert csunyahulyebutaszar alak vagy, hanem mert Te Nem Szereted Önmagadat.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 4. 23:34 Privát üzenet
Ne legyé unalmas

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 5. 02:24 Privát üzenet

Ismerős a helyzet, velem meg neten szórakozik mindenki és senki sem fogad el bár én más téma vagyok.. Én szivesen beszélek veled meghallgatlak ha gondolod.. Bár általába ismerkedés céllal írok, de sokszor meghallgatok embereket. Ha nem is irsz, a lényeg hogy önmagad maradj, vagy esetleg nyiss egy kicsit ha tényleg zárkózott vagy én is az vagyok

18f

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 5. 02:55 Privát üzenet
Csaj vagy unikornis?

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 7. 19:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Daganatos beteg vagyok, és baromira elegem van a szar életemből. Egy kivétellel mindenki ellenem fordult a környezetemből, ennél már a halál is jobb lenne. Kértem segítséget két...
Többször fordult már meg a fejemben, így ki se írom címnek tudja mindenki mire gondolok?
Mindenki ellenem fordult, mit csináljak?
Összevesztem a legjobb barátnőmmel és mindenki ellenem fordult, mit tehetnék?
Miért fordult el tőlem mindenki?
Összevesztem a barátnőmmel egy fiú miatt és mindenki ellenem fordult. Mit tehetnék?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!