Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az állam ingyenessé tenné...

Ha az állam ingyenessé tenné a fogpótlást kevesebb lenne a magányos ember szerintetek?

Figyelt kérdés
Magyarországon sok olyan ember él akinek több foga is hiányzik és nincs pénze megcsináltatni.Ez tény.Mint ahogy az is tény,hogy egy fogatlan emberrel nagy eséllyel nem fog összejönni senki.Ha nem jön vele össze senki,egyedül marad.Ha egyedül marad,nem lesznek gyerekei sem hiszen a fogatlansága miatt még csókolózni sem fognak vele nemhogy szexuális aktusba kezdeni.Ha nem lesznek gyerekei,az azt jelenti hogy a jövőben még kevesebb adófizető lesz,tehát nagy eséllyel alacsony nyugdíjra számíthatunk vagy semennyire.Az államnak lehetőséget kéne adni hogy az emberek megcsináltathassák a fogaikat ingyen.Aki nem élne vele az így járt.Igazságtalan hogy valaki azért élje le az életét egyedül mert hibázott és nem vigyázott eléggé a fogaira.
2019. okt. 7. 13:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
27%
A fogászat TB-re ingyenes, szóval ez nem lehet oka annak, ha valaki nem csináltatja meg a fogait.
2019. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
13%
Miért érint téged ez a téma?
2019. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Van igazság abban, amit írsz. Hogy kevesebb lenne-e a magányos, azt nem tudom, de hogy kevesebb fogatlan lenne, az biztos. Régen lehetett SZTK-ra csináltatni fogpótlást, de most demokáré van.
2019. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

"egy fogatlan emberrel nagy eséllyel nem fog összejönni senki."


Dehogynem! Egy másik fogatlan!

Csak ehhez az igényeket a lehetőségekhez kell igazítani!

2019. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Én találkoztam olyan rothadó, fekete, meg hiányos fogsorú fiatalabb felnőtt férfivel aki totál 110%-os önbizalommal ismerkedett így szórakozóhelyeken, és fel is tudott szedni nőket így is.
2019. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#2-es több ismerősöm is panaszkodik hogy nem találnak maguknak párt és hiányosak a fogazatuk.Szerintem ez az oka amiért nem.
2019. okt. 7. 14:05
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Ez gondolom a nemzeti párválasztós kérdés paródiája akar lenni.
2019. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
#1-es én úgy tudom a fogpótlás nem ingyenes.
2019. okt. 7. 14:07
 9/32 anonim ***** válasza:
19%
Szóval incel vagy és rohadnak a fogaid?
2019. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Balareplitián te csókolóznál egy fogatlan emberrel?
2019. okt. 7. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!