Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedülálló nők miért...

Az egyedülálló nők miért barátságtalanok?

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek, de a legtöbbjük akikkel találkozok az utcán vagy bárhol.. szótlanok,komolyak és a földet nézik. Kommunikáció zéró.
2019. okt. 9. 08:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem vagy nekik szimpatikus és igyekeznek minél hamarabb pontot tenni a kommunikáció végére.
2019. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Én nem ezt tapasztaltam. Vagy peched volt, vagy a világlátásoddal van baj (mondjuk eleve negatív élményre számítasz, és mindent úgy is értékelsz).
2019. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Egyedül álló nő vagyok, de nem érzem magam barátságtalannak. Utcán, vagy bárhol (ahogy te írod)idegenekkel nem kommunikálok. Minek, és mit ? Ha megszólitanak, kérdezek válaszolok, egyébként miért kellene beszélnem, és komolytalannak lennem ?
2019. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%

miért kellene veled bárkinek is ismerkednie?

mindenki maga dönti el, hogy szóba áll e egyáltalán idegenekkel

2019. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Mert ők is ugyanúgy csalódtak a férfiakban mint te! Mármint te a nőkben. Úgy értettem.
2019. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
Talan pont azert vannak egyedul, mert baratsagtalanok.
2019. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Azért köszönni illő ha egy adott kis településen él az ember!

Nem ismerkedni akarok,csak feltünő,hogy senkivel sem foglalkoznak és nem válaszolnak még ha kérdezik is őket valamiről. Kizárólag a föld nézés és kész.

2019. okt. 9. 09:02
 8/37 A kérdező kommentje:
Akkor lehet olyan környéken élek ahol boldogtalan mindenki. Én még itt mosolygós embert nem láttam. Max a helyi kocsmában talán ahol legalább jól érzik magukat az emberek.
2019. okt. 9. 09:14
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
Miert, hol laksz (ne falu nevet irj, csak megyet, regiot)?
2019. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Borsod
2019. okt. 9. 09:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!