Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek gáz, ha 38 évesen...

Szerintetek gáz, ha 38 évesen még nem volt barátnőm, nem tudok csókolózni, nem tudom hogy kell puszit adni és nem tudom hogy kell megölelni valakit?

Figyelt kérdés
Nekem sem szexben,sem csókban,sem ölelésben,sem pusziban nem volt részem soha.A maximum a beszélgetés volt ameddig egy lánnyal eljutottam.De az is ritkán.Ha csak egy puszit kérne tőlem egy nő már akkor bajban lennék mert nem tudom hogy kell puszit adni.Az ölelés talán még menne.Prostihoz azért nem megyek,Mert sokba kerül.
2019. okt. 12. 14:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Igen, elment melletted az élet.
2019. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy én soha nem erőltettem meg magam csajozásban.Ha egy lány azt mondta nem,nem erőltettem.Nem voltam soha egy kitartó típus.
2019. okt. 12. 14:45
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
A párkapcsolaton kívül is van élet. Nem attól leszel több hogy volt 80 párkapcsolatot,sokszor szexeltél. Attól leszel több ha sokkal többet ki tudsz hozni az életből mint családalapítás,párkapcsolat.
2019. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon-nagyon furcsa, és ebből nehéz lesz kilábalni, ezért minél előbb tedd rendbe magad. Először is szakember segítségét ajánlanám. Bár, ha egy prostit nem bírsz megfizetni, akkor a pszichológust sem nagyon. Nehéz dió.
2019. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Soha sem késő belekezdeni az ismerkedésbe és a többi dologba. Nem gáz. Nyugi az jön magától h hogy kell csinálni. Mindenki kezdi valahol. Fwl a fejjel!
2019. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz, de nyilvánvalóan valami komoly mentális problémád van. Arról ne is álmodj, hogy ez valaha meg fog változni.
2019. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Szerintem már nem is lesz soha barátnőm.Jól megvannak nélkülem a nők.Eszébe se jutott soha egynek sem,hogy valamit akarjon tőlem.
2019. okt. 12. 14:52
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Te akarnál valamit egy olyan embertől, mint te? Te összejönnél magaddal?
2019. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem jönnék össze magammal én sem.Én nem is haragszom azokra a nőkre,akik nem jöttek velem össze.Tudomásul vettem és éltem tovább magányosan az életem.
2019. okt. 12. 16:08
 10/31 anonim ***** válasza:
45%

az ötlet, hogy menj el pszichoizére, nem rossz, kár, hogy egy ekkora szerencsétlenből nem hiszem hogy bármi értelmeset még ki lehet hozni.

nem tudom mit csodálkozol, az életbe nem jönnék össze akkora hlyével, aki azt se bírja magától kitalálni, hogyan ad az ember puszit vagy ölelést. szrni azért tudsz egyedül, vagy ahhoz is útmutató kell?

2019. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!