Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos, depressziós...

A magányos, depressziós emberek tényleg jobban fáznak, mint az egészségesek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Most hogy mondod,lehet. En is eléggé magányos vagyok, es sokat fázok. 😪
2019. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Csak onnan jött a feltevés, hogy van egy könyv, aminek az a címe, hogy Pulcsiban alszom, és depressziós a főszereplő más problémáinak a következtében. A fülszövegben is emlegetik, hogy mindig fázik.

Eddig nem hallottam róla, hogy a pszichés bajok fázást is okoznának-e, azért gondoltam, hogy megkérdezem, csak én vagyok-e ilyen rosszul informálva.

2019. okt. 13. 18:01
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Én is magányos vagyok, és nagyon fázós. Lehet valami összefüggés.
2019. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Nincs összefüggés.
2019. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
A depresszió okozhat ilyesmit.
2019. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nincs senkim, és nyáron is van hogy takaróval alszok, fázik a lábam XD Bár a depresszió kicsit tűnik el mert próbálok nyitott lenni, de mivel egy lányt sem érdeklek egy tiltásnál jobban csak 2 mondat alapján ítélnek el, ezért jön vissza. Szóval jön majd a didergés egész nap ezek szerint :'(

18f

2019. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, hogy van-e összefüggés mindenesetre mindig is nagyon fázós voltam. Amikor más pólóban van és dzsekiben. Élményfürdőben ahol kb. 40 fok van is kezd lemenni a testhőm hamar és mindenki szól, hogy lila a szám és remegek. Legszívesebben amikor kicsit hidegebb van, 5 fok körül már akkor is símaszkban mászkálnék mert szétfagy a fejem.
2019. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rám nem igaz. Már rég össszenőttem a depresszióval, de szinte sosem fázom, imádom a hideget.
2019. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem a depresszió végett van, hanem a szomorúság/idegesség/szorongás sokszor kialvatlansággal jár, ami viszont már sokkal jobban előhozza a fázást.

Én sokszor mikor van az életemben egy hosszabb szakasz (mondjuk pár hét), mikor szar a kedvem valami miatt nagyon, és e végett a kötelességeimen kívül nem csinálok semmit, csak a gép előtt ülök, akkor általában sötétben vagyok -> így álmosabb vagyok -> és fázok.

De valakiből egyszerűen csak a szomorúság hozza ki a fáradtságot, és ez által fázik, legalább is én így tudom

2019. okt. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6

Ne interneten ismerkedj, hidd el, hatásosabb lesz.

2019. okt. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!