Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki lenne prostihoz járni...

Ciki lenne prostihoz járni fiatalon?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Tényleg kommunikatívnak tartom magam. Nem iszok, nem drogozok, nem dohanyzom. Nagyon régóta próbálkozom már barátnőt keresni, vagy egy lányt akivel legalább normálisan beszélgethetnék vagy megihatnánk egy kávét. Mivel dolgozom, és otthonról is elköltöztem több mint 200km-el arrébb, 0 ismerősöm van. Nem járok bulizni. Utcán nem szólíthatok le embert nyílván. Netes társkeresőkön évek óta fent vagyok. Egyszerűen abba maradnak a beszélgetések. Így az oka ez lenne. De most ha bárki kérdezi, hogy miért nincs barátnőm vagy a szexre kérdezne rá, ezeket nyílván nem mondhatom el.. így végelkeseredésemben maradnak a prostik.
2019. okt. 13. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem ciki.
2019. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem ciki, de szerintem magadat is megalázod ezzel, plusz kis "ajándékot" is kaphatsz. Tudsz te ismerkedni, ha nagyon akarsz!
2019. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akarni akarok, csak alkalmam nincs rá. Ha tehetném csak személyesen tenném. De ha most kimegyek sétálni nem történik semmi.:)
2019. okt. 13. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
vegyél egy kölyök vizslát, az ám a puncimágnes
2019. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A "ciki" korszak normális esetben általános iskola alsó tagozatáig tart.
2019. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát férfiként ezek szerint nem kellesz a nőknek, de ne aggódj kérdező, majd családfenntartónak jó leszel, ha egyszer majd valamikor 30 fölött gyereket akarnak.
2019. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél magadon egy kis bátorságot és menj oda, ha úgy is tetszel neki, értékelni fogja. legyél őszinte és nem túl rámenős. Az önbizalom mindenhol nagyon fontos. Nem baj, ha nemet mond. Olyan mint az állásinterjú, amikor munkát keres valaki. Aki nem keres, nem talál...23 év még ráér, főleg egy fiúnál...
2019. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Cikinek nem ciki, de én pl ezek után nem látnálak férfinak.

N

2019. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Nem ciki. Menj nyugodtan! De ne nagyon mesélj róla :)
2019. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem ciki csak viszonylag drága.

No és igen.

Ott van a nemi betegség melegágya...

2019. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!