Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehetne embert szerezni...

Hol lehetne embert szerezni egy ilyen fajta gamer csoportba?

Figyelt kérdés
Szóval, csináltam egy csoportot, amibe nem tilos az ismerkedés sem (kapcsolatból is akár), ez olyan pubg lite és gamer csoport lenne vegyesen, de nem szeretném más csoportba megosztani. Szerintetek honnan lehetne embert szerezni ilyen helyre?
2019. okt. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha Facebook on van a csoport akkor mondjuk nézd meg hasonló oldalak követőit és hívd meg őket a te csoportodba

Ha instán akkor ugyan ezt tudom javasolni én hasonlóak szoktam instán embereket keresni az én oldalaimhoz.

2019. okt. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem szeretnék más csoportba pofátlanul hírdetgetni, és sok felesleges embert se bejelölni csak hogy meghívjam őket.. Igy is van vagy 10 ismerősöm, való életbe meg személyesen igy sem ismerek senkit :D
2019. okt. 14. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!