Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire lehet elviselni a...

Mennyire lehet elviselni a magányt, ha úgy érzem hogy mindenki csak utál, és megvet? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Főleg a saját korosztályom. Ez talán 1 embernek köszönhető,ami miatt ez van. De nem tudom sehogy sem bizonyítani. Talán már késő is. Sőt abban is biztos vagyok hogy nem csak 1 ember miatt kerül el mindenki. Ti mit tennétek?
2019. okt. 14. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért utálnak?
2019. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Egyszerűen elkerülnek szerintük csináltam valami olyasmit amiről eddig nem tudtam. Hiszen nem is csináltam,vagy mondtam olyat. De sejtem ki tehette. Biztos így akart tönkretenni. Sikerült is neki. Nincs semmi bizonyítékom hogy ez nem igaz. Tehát úgy csomó ember hátat fordított nekem. És eggyel sem beszélek már.
2019. okt. 14. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg stílust váltani.
2019. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, engem is.. Egyszerűen képtelen vagyok elveszélgetni egy korombeli lánnyal, igaz hogy visszahúzódó vagyok és csak neten próbálkozok, de más vagyok, hamar megutálnak mert nincsenek barátaim nem bulizok stb, és képtelen vagyok olyanokat találni amilyen én vagyok.. Keress olyat aki hozzád hasonlít, elfogad..

18f

2019. okt. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálok rövid és tömör lenni. Én ismerem azt az embertípust aki miatt megvetnek téged. Ennek az embertípusnak az jelenti a boldogságot, ha másokat piszkálhat, hazugságokat terjeszthet róla (messze kerülném az ilyen embert). A kérdésedre pedig az a válaszom: hagyd őket a fenébe, eleve más szeretetéért könyörögni nem érdemes (ha tiszteled és szereted magad eléggé). Aki ott akar lenni az életedben az így vagy úgy, de biztosan ott fog tartózkodni. És ne feledd:" aki a pletykákra hallgat, az annyit is ér" 😉
2019. okt. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!