Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mi értelme magányo...

Szerintetek mi értelme magányosan és semmi nélkül élni?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni, de sehogy se jön össze. Nincs családom se barátnőm, a lányoknak is fontos a tanulás újabb kifogás, vagy nem kell nekik visszahúzódó srác vagy vissza se írnak, mindenkinek vannak jó emlékei van mellettük valaki, én szinte már könyörgök hogy szeressen valaki de sehogy se jön össze... Magamért egyedül nem tudok és nem is akarok élni mert ez nekem nem élet, mi értelme van ennek az egésznek így, feleslegesen megszületni?

Aki önsajnáltatással jön stb azt nem fogom figyelembe venni, szimpla kérdés volt, sajnálattal nem érek semmit, sajnálattal se párom nem lesz sem egészséges családtagom.


2019. okt. 15. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
A szeretetetért nem lehet könyörögni. Azt bizony kölcsönösen ki kell érdemelni.
2019. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Legyél szerzetes
2019. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Önmagad találd meg az élet értelmét, hobbit, boldogságot, hogy egész legyél és ne próbálj szeretetet koldulni, szeretetet vásárolni, kétségbeesetten önsajnáltatva könyörögni, hogy szeressen valaki.

Akárhány tanácsot is kaptok, akármilyen módokon próbál segíteni nektek valaki, a végén már vissza se reagáltok és nem mertek lépni, elindulni...

Ha az a tanács, hogy keress hobbit, menj el, indulj el, ismerkedj, iratkozz be sportra, tánciskolába, bárhova, akkor gondolom az is figyelmenkívül lesz hagyva...

Ha te írtad ki a másikat is akkor a többesszámért elnézést kérek...

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Olykor a stílusával nem értek egyet az írónak, viszont jók a meglátásai és rádöbbenthet sok dologra: Csernus Imre: A Férfi című könyvet olvasd el.
2019. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magányomba és rosszullétembe írtam a kérdést, bocsi ha bántó volt vagy ilyesmi.. Nem könyörgök szó szerint, de annyira nyitott vagyok hogy már szinte akárkire ráírok, olyan magamutogató külsejű lányokra akiknél tudom esélyem se lenne és nem is akarom hogy esélyem legyen, gondoltam hátha félre ismerem az egyiket külső alapján de nem.. Aki visszahúzódó aranyos lány annak is nag elvárásai vannak vagy messze él, egyszerűen senkinek sem kell egy visszahúzódó srác akinek nincsenek barátai és nem bulizok, pedig én ilyen vagyok és nem akarok közösségi lenni, meg olyan hülye ruhákba járni hülyeségeket csinálni mint a kortársaim.. Hiába vagyok csak 18, nem tudom miért szidnak engem mások amiért már most csak annyi a célom hogy HŰSÉGES kapcsolatom legyen, ahol van kihez bújni, van aki megvigasztalja és szereti a másikat.. A kortársaim közt egyszerűen egy oda nem illő semmi vagyok, próbálok chatelni, de egyszerűen velem mindenki lenéző és bunkó... És nem tudom már hinni hogy nekem lenne itt maradásom, magányosan nekem már nem megy. Azért köszi azoknak akik normális választ írtak, ment a zöld
2019. okt. 15. 16:59
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as igen az is az enyém volt. Azért hagyom figyelmen kívűl mert már ezerszer elmondtam, nekem nem megy a közösség, a sok ember, csak úgy oda menni valakihez, de nem értitek meg. És nem is akarok olyan lenni mint a kortársaim, például bulizni, bandázni valami idiótákkal.. Mostanába jobb volt a hangulatom egy nagyon picit, sose terelődik el a figyelmem arról hogy magányos vagyok, de néztem a Dr.House sorozatot, és talán egy Wilson szerű baráttal még menne egy barátnő szerzés is, végülis egy normális srácnak csak normális barátai lehetnek nem? :D És most ki vagyok készülve mert végig néztem a sorozatot és bele döglök hogy nem tudok mit csinálni nincs kihez szólni, ameddig nézek egy sorozatot (főleg ezt) úgy érzem nem vagyok egyedül van kihez szólni, van kinek a szerepébe bele élni magam, de most csak bámulok előre mint egy idióta és azon gondolkodok hogy egy szánalmas társkeresőn miért csak én nem kapok egy választ sem, pedig társkereső ellenes vagyok, de még ott sem.. Nem tudom elhinni hogy lehetek ilyen szinten selejtes...
2019. okt. 15. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Senki sem szid, én is csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy tenni kell érte, ha jobbat szeretnél, kimozdulni a négy fal közül, mert a net nem a valóság, neten komolytalanabbak is az emberek sokszor. El kell felejteni a "személyesen nekem úgyse megy" "nem az erősségem" és hasonlókat, de te tudod.
2019. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mégis mi a francot tudnék én ott kezdeni magammal mások közt? A szemébe nem mernék belenézni max ha szembejön 2 másodpercre, nem hogy leszólítani ismeretleneke.. Egyetlen ismerősöm sincs akivel elmehetnék vagy lenne okom hogy elmenjek.. Felejtős sajnos.. Neten várom a csodát :(
2019. okt. 15. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem gyakorlod hogy legyőzd félelmeidet, akkor nagy esélye van hogy csak a négy fal közti ücsörgés és reménykedés marad. A félelmek meg egyre erősebbek lesznek, az ember mindig meg tudja magát győzni, hogy ne tegyen semmit, mert "mit csináljak" "hülyének néznek" "nem merném" "beégek" "mit szólnak mások"...

A biztos rossz vonzóbb lehet mint az ismeretlen bizonytalanság, mégis érdemes nekivágni az ismeretlennek.

Járni is úgy tanul meg az ember, hogy csomószor elesik, de nem adja fel... Ha feladta volna, nem tudna járni. Az életben ez mindennel így van, csinálni kell, tapasztalatokat kell szerezni.

2019. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem pont a miatt sem menne amit leírtál.. Azért köszi :(
2019. okt. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!