Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám rávenni magam,...

Hogyan tudnám rávenni magam, hogy elèrjek valamit?

Figyelt kérdés

Utálom a munkám, halálra unom magam (fizikai munka)

Szeretnèk valami olyat csinálni, amin gondolkodni is kell, de előről kellene kezdenem kb az egész életem hozzá.

Nem beszélem jól a nyelvet, nem is tudom hogyan kezdjek hozzá, hogy utána tanulhassak valami új szakmát.

Minden zsákutca amibe belekezdek, egy rakat szerencsètlensèg vagyok.

Hogy szedjem össze magam?

23/L


2019. okt. 15. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A te sorsodat helyetted nem oldhatja meg más. Csak úgy tudsz változtatni, ha van valami olyan munka, ami érdekel, és kitartásod is hozzá, hogy megtanuld azt a szakmát. De helyetted ezeket nem fogja megcsinálni senki. Az, hogy unod a munkád, nem elég a továbblépéshez, ez csak negatívum, irány is kell, amerre ellépj. Figyeld az embereket, ki milyen munkát végez, és amelyik neked is tetszik, és a képességeid is elegendőek (nem olyan, amiből nem értesz egy mukkot se), azt keresd meg, hol tudod kitanulni.
2019. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A munkád csak egy körülmény amit az emberek nagy többsége amúgy sem kedvel. Ha ennyire váltani akarsz én az internetben gondolkodnék, ott is lehet pénzt keresni és nem kell fizikai munkát végezni.


Amúgy miért lennél rakás szerencsétlenség? Rengeteg ember végez fizikai munkát. :)

2019. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!