Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha kikozositenek?

Mit tegyek ha kikozositenek?

Figyelt kérdés

Nem is igazan annak neveznem... joba vagyok mindenkivel, csak egy problemam van. A tesiorak: volt egy nagyon jo baratnom aki elkoltozott (meg talizgatok vele sulin kivul de ritkan mert a korulmenyei nem engedik)

Vele voltam minden paros gyakorlatnal, csapatban stb. Fel eve nincs itt es az ota mar javul a helyzet vagy olyasmi: 2 baratnom van akikkel nagyon sokat vagyunk es szeretunk egyutt lenni meg minden. Csakhogy ok egymas legjobb baratai es paros feliknel en mindig csak ulok. Van egy ember aki folyamatosan utalkozik velem de ha a szemebe nezek es megkerdezem hogy mi a baja velem csak elmegy... Miert? Egyebkent semmi komoly csak o neha idegesit. Probaltam figyelmemet elterelni rajzolassal, olvasassal, sporttal (ahol amugy rettento kedves mindenki), setaval. A sport miatt lenyugszok es minden helyrejon de az csak heti 2 alkalom mert sokba kerul. Szoval a kerdesem hogy mikor egyedul vagyok hogyan vedekezzek ez ellen? Tanacsokat elore is koszonom♡



2019. okt. 15. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyiss új osztálytársak felé
2019. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre térve: itt a páros feladatoknál kétféle opció van. Az emberek vagy teljesítmény alapján választanak (mennyire jó az adott feladatban) vagy teljesítménytől független, aki nagyon fontos nekik. Azokat a páros feladatokat tudod egyedül is végezni? Pl ha röplabdapasszolgatás van, akkor azt a falnál is tudod csinálni. Kérdező, miután megkérdezted attól az embertől, hogy miért utál téged, azért nem válaszol mert nincs annyi emberség benne hogy a szemedhez vágja ezt. Feltételezem hogy szavakkal piszkál téged. Vagy nem reagálsz rá és figyelmen kívül hagyod vagy mondd meg neki őszintén mit gondolsz róla, esetleg ironikusan is "visszavághatsz"
2019. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A visszavágás sajnos nem működött nálam, kiröhögtek és annál inkább folytatták. A figyelmen kívül hagyás talán működhet. Megtörténhet, hogy látja, téged zavar, és azért is csinálja. Ha oda se bagózol, hátha megunja és békén hagy...
2019. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!