Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már olyan veled, hogy...

Volt már olyan veled, hogy fogalmad sem volt, hogyan kapcsolódj ki, hova menj kikapcsolódni, szórakozni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 16. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2019. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben mit lehet tenni?
2019. okt. 16. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Hogy lehetsz ennyire fantáziátlan? Tényleg nincs semmi a világon, ami érdekel, semmi olyan, amit kipróbálnál, meglátogatnál, megnéznél élőben? Ne már..
2019. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csóró emberek vészforgatókönyve ilyen esetre akciós bor plusz tévénézés.
2019. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. A gyerekkori barátaim máshol élnek. Volt többször h elmentem valahova, de semmit sem éreztem. Én beszélgetni szeretek, meg zenélni, olvasni. Rájöttem h nekem egy nagyváros nem tud semmit adni, ha egyedül vagyok. Halál unalmas. Inkább otthon szoktam maradni.
2019. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézzél sorozatokat.
2019. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Szinte csak ilyen napjaim vannak. Az ötös válaszoló nagyon jól leírta, én is ezt érzem. Idén költöztem Budapestre, se barátok, se barátnő, semmi. Hiába van egy csomó lehetőség de nem érzem jól magam ha egyedül kell mindenhol egy keserű mosolyt vágnom. Az emberek magukba vannak fordulva, csak néhány felszínes kapcsolatom lett, gyakorlatilag itt nincsenek is barátaim. Szórakozóhelyekre is elmentem már nem is egyszer, koncertekre, de hiába ha megszólítok valakit akkor leráznak vagy azt mondják mi a fenét akarok.
2019. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt. Én mindig az ellenkezőjét csinálom, mint amiből ki akarok kapcsolódni. Egész napi szellemi munka után pl remek kikapcsolódás a fizikai munka.
2019. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!