Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen ellenségesek...

Miért ilyen ellenségesek velem az emberek?

Figyelt kérdés
Interneten semmi esélyem nincs sem barátságot, sem szerelmet találnom. Kiskorom óta ez megy. Már az óvodában elfordultak tőlem az ovis társaim. Ha odamentem barátkozni valakihez/valakikhez, egyszerűen elküldtek. Sosem tudtam beilleszkedni sehová. Suliban ugyanez ment. Mindig szekáltak, mindig sírva mentem haza. Ma már ott tartok, hogy napi szinten iszok, egyedül vagyok itthon kb egész nap. Próbáltam emberekkel ismerkedni Facebookon meg a chat.hu-n is, de mindenki elküld. Ha megkérdem mi a baj, egyszerűen csak annyit mondanak, hogy nem vagyok szimpatikus valamiért. Majd kapom a tiltást. Mit tegyek? 17L
2019. okt. 19. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Lehet hogy nem másokban hanem benned van a hiba? Néha erre is gondolni kell. :) Nem ismerlek, de ha mindenki elküld vagy letilt, akkor lehet hogy egy s.ggarc vagy, vagy szimplán furcsa.
2019. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit hasonlóan vagyok én is. Bár kiskoromban meg iskoláskoromban mindig volt legalább 1 barátom, de sokszor tapasztaltam h nem vok szipmi másoknak.
2019. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1# Nem mondtam, hogy másokban van a hiba.
2019. okt. 19. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
* én a visszahúzódó természtetemre gondolok, de volt h csak pl. az öltözködésem v mert nem voltam "menő", elkerültek az emberek.
2019. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most mondanám, hogy változz meg, de tudom, hogy az semmit nem ér. Én is voltam (vagyok is) ilyen helyzetben, a legjobb amit tehetsz, hogy leszarsz mindent és mindenkit :D Ne próbálj kétségbeesetten barátokat találni, ne légy nyomulós, az senkinek nem jön be.

Ha beszélgetni akarsz, vagy csak ki akarsz írni magadból valamit, akkor állok rendelkezésedre.

2019. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, bár én kicsit idősebb vagyok, mint te, de szívesen elolvasom, és amit tudok, segítek. Pl abban, h ne unatkozz. Nekem is kevés barátom van, de ennek inkább az az oka, hogy már nem abban a városban élek, ahol felnőttem, ahol voltak osztálytársaim, itt nem sokan ismernek. És a legtöbb ember nagyon elfoglalt.
2019. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Ha gondolod, beszélgethetünk. Nekem sincs egy barátom sem, csupán két levelezőtársam Facebookon. 19/L
2019. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha a valóságban próbálkoznál? :) Nézd meg mi/mik iránt érdeklődsz, és járj el olyan helyekre ahol tudsz hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedni. Ha a fotózás érdekel, erre remek lehet egy fotótanfolyam pl. Tudom hogy most nem könnyű, de a sok szemét ember között rá fogsz majd találni normálisakra is, ha kellően kitartó vagy. :)
2019. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!