Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok. Ezt érzem már...

Egyedül vagyok. Ezt érzem már egy ideje. A szüleim nem foglalkoznak velem. Csak 2-3 barátom van akikkel nem nagyon beszélek. Folyton otthon vagyok és gondolkodom de mindig elsírom magam. Ti már éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés
A keresztapukám Szeptemberben halt meg. Nagyon szerettem és vele mindig is jó kapcsolatot ápoltam de mióta meghalt senki se foglalkozik velem. Folyamatosan azt mondogatom hogy egyedül vagyok. Van 1 legjobb barátnőm akivel együtt szoktunk lógni de akkor is ezt érzem.

2019. okt. 20. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, keress barátokat! Milyen barát az, akivel nem beszélsz? Járjatok el programokra, akár állatmenhelyre kutyát sétáltatni, az ingyen van, ne ülj otthon!
2019. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Én csak 1 emberrel akartam volna összebarátkozni. De cseszik válaszolni a levelemre. Ennyire bunkó nem lehet valaki. Legalább annyit válaszolna hogy nem akar barátkozni. Remélem olvassa ezt a kommentet.
2019. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Velem sem foglalkozik senki 😑 de én sem foglalkozok senkivel.

1 barátnőm sincs, és?

2019. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, nekem nincs se muter se fater aki valaha foglalkozott volna velem.. Lassan 19 leszek magányos vagyok, ha nagyritka sikerül is lánnyal chatelni és össze is jönne valami mindíg az a vége hogy kihasználják a szeretetemet és a bizalmamat, a netes szinte egyetlen "haverom" leszarja hogy nincs kedvem élni max röhög egyet és ennyi.. Meg lehet lenni barátok nélkül de úgy hogy közbe senki nem szeret nem.. Tanácsot nem tudok adni, de legalább tudod hogy nem vagy egyedül. Aki szeretne beszélgetni, itt leszek :)
2019. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet, hogy az önbizalommal is gondok vannak. Pszichológust érdemes lenne felkeresned.
2019. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
13 éves leszek.. Pls most ne kezdjetek el "Jahjj hát te még kisgyerek vagy" - olni mert.. Mert ne. Volt egy barom akivel barátkozni akartam de leszart szval hagytam, nem hiszem hogy pszichológushoz kéne járnom :/ Csak egyszerűen unom magam és egyedül érzem magamat.. De igazából már a gyermekkorom is szar volt szóval megszoktam 🙂
2019. nov. 13. 20:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként van mostmár vagy 6-7 barátom de nemtudom en nem érzem magam boldognak meg régen szerettem egyedül lenni de mostmar szeretnék pár embert akik körül vesznek és nem ilyen fake friendeket :/
2019. nov. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!