Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem merek az embereket megszol...

Nem merek az embereket megszolitani felek toluk hogy lehetne lekuzdeni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy jo pszichoterapeuta tud segiteni.
2019. okt. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Életkorod? Nemed? Szüleid/testvéreid/tágabb rokonság?


Dolgozol vagy tanulsz? Tartós(abb) ismeretségek/barátságok?


Pályaválasztási tanácsadónál jártál már? Milyen a jövőképed?

2019. okt. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Gyakorlással, szembe menni a problémának, önismereti tréning...
2019. okt. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Meton ***** válasza:
Igen, ez a legegyszerűbb. Amitől félsz, azzal szembe kell menni. Először készülj fel, gondold végig, mit akarsz mondani. Esetleg gyakorold tükör előtt. Aztán mehet élőben is. Ha nem sikerül, tanulj a hibádból és gyakorolj tovább. Leginkább bátorság kell és persze előre tervezés, hogy ne kelljen rögtönözni, ne kelljen a helyszínen gondolkozni a következő lépésen.
2019. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 timeamagdolna ***** válasza:

Csak lépésről lépésre! Először csak barátságosan köszönj oda, és menj is tovább (lazán). Aztán egy idő után már mondhatsz is valamit, hogy pl. "Hú, micsoda karambol volt, majdnem elkéstem". Szóval mindig egy picivel többet és többet.

Előbb-utóbb már nem is kell továbbmenned pár szó után, hiszen már beszélgetsz! :)

(Én gimis koromban egy mukkot nem tudtam kinyögni, napokig treníroztam, egy-egy mondatra. Ha felhívtak felelni. legszívesebben elsírtam volna magam a feszültségtől. Aztán felnőtt lettem, és most dumálok, csoportfoglalkozásokat vezetek, stb.stb. Szóval ami most nem megy, menni fog, sőt!

2019. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 timeamagdolna ***** válasza:
Csak olyantól fél az ember, akit nem ismer igazán. Vagy akinek alá van rendelve (pl.szülő, tanár)
2019. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!