Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 éves vagyok, egyedül élek...

22 éves vagyok, egyedül élek és nincsenek barátaim. Hogyan, hol kereshetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, a munkahelyemen sincsenek barátaim, egy teljesen elszigetelt sarokban van az asztalom és sosem beszélgetek senkivel, mivel mindenki elkerül, még az ebédlőben is máhova ülnek, pedig szeretnék barátkozni...

Van alkalmi hétvégi munkám, amit csak azért vállaltam el, hogy a két nap helyett csak egyet legyek otthon egyedül. A családomhoz nem fordulhatok ezzel kapcsolatban... megszakítottam egy 16 éve tartó barátságot, mert a “barátnőm” elárult és kihasznált... soha egy barátom sem volt rajta kívül.

Több, mint fél éve párkapcsolatom sincs, introvertált vagyok, abból áll az életem hogy dolgozok, amikor időm engedi elmegyek edzeni és kutyát sétáltatok.

Nagyon magányos vagyok és rosszul érzem magam.

Igazából ez nem konkrétan kérdés, csak annyira vágyom az emberi kapcsolatokra, hogy idáig “süllyedtem”...

22/L


2019. okt. 22. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én is beszélgetnék ha volna itt valaki.
2019. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem biztos hogy rosszabb ha nincs barát, mint ha Hamis barátaid vannak.

Kapcsolatod Volt. Akkor is hiányzott hogy legyenek barátok?

2019. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Én is így érzek bár még csak 17 vagyok, de érzem a jövőm olyan lesz mint amilyen most. Én vagy tanulok vagy kutyázok. Sajnos eddigi életemben 4 barátnőm volt, de mind átvertek és kihasználtak :(
2019. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Most akkor mit szeretnél? :D amúgy az szép, hogy 22 évesen nőként egyedül tudsz élni, kevés hasonló van. Női ismerőseim 30 körül se tudnának fenntartani egy lakást a saját fizetésükből - ami nem feltétlenül az ő hibájuk persze.
2019. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is igy élek! Amig a munkával lefoglalom magamat addig nincs gond. 25f
2019. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Kutyasétáltatás közben vagy edzés közben nem tudsz ismerkedni?

Ott már lenne közös téma is ha nehezen ismerkedsz.


29/f

2019. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Detto, munka, edzés, kutyasétáltatás, tanulás. Nemcsak intro vagyok, de szociofób is, úgyhogy nem tudok kezdeményezni és jól képviselni magam, az oldódáshoz idő kell. Jobb híján a kutyáim iránti felelősség vesz rá, hogy normális életet tartsak fenn, és ne zuhanjak az elszigetelődés depressziójába.

De voltak jobb epizódok is. Eddig két olyan munkahelyem volt, ahol nemcsak tolerálták a szociális gondjaim, de nagyon empatikus, vidám kollégáim voltak, akikkel törődtünk egymással, akármilyen "bolond" személyiség akadt köztünk. Nagykn sajnálom, hogy a sok hülye költözés miatt elvesztettem ezeket. De vigasztaló is tudni, hogy léteznek ilyen nyitott, megbízható, jóindulatú kollégákból verbuválódott közösségek, ahol engem is el tudnak fogadni ("felkarolni") és szeretni. Úgyhogy tarts ki, keress és nyiss új közegekre is, mert jó eséllyel előbb-utóbb megtalálhatsz egy ilyet Te is.

Vagy belevágsz a kemény dióba, jól "megerőszakolod" magad, és változni kezdesz. Nekem ez sajnos mindig kudarccal végződött, de sokan állítják, hogy a kellő elszánással nekik sikerült.

2019. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Ha gondolod írj, én szívesen beszélgetek veled.

21/L

2019. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
kamu
2019. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ez így kevés info, talán ha mesélnél magadról egy kicsit akkor hátha tudnánk itt valami okosat mondani. Ha nem akarsz ide nyilvános olvasatra mindenkinek írni akkor írhatsz privátba is nyugodtan.
2019. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!