Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet megszokni a magányt...

Hogy lehet megszokni a magányt? Hogy foglaljam el magam egyedül?

Figyelt kérdés

Most szakítottam, így elég sok szabadidőm megüresedett, amivel nem tudok mit kezdeni. A barátaim közül csak egy van, aki velem egy országban/városban lakik, vele heti egy találkozót szoktunk összehozni. Ezen kívül csak dolgozom, ahol nem beszélek senkivel, mert nem vagyunk a többiekkel egy korosztály, nincs közös téma és nem is igazán bírjuk egymást. Munkán kívül edzeni járok, de ott se nagyon tudok barátkozni. Heti egyszer összegyűlik a család, az nagyon jó, csak akkor meg a baráti találkozókon beszélek úgy, hogy nem muszájból teszem.


Most a szakítás miatt kicsit tényleg kerülöm a társaságot, mert nem tudnék jókedvűen, őszinte mosollyal beszélgetni, de azért vágyom is a társaságra. Egyedül meg valahogy nem tudom elfoglalni magam. Az edzés utazással együtt másfél órát vesz igénybe heti háromszor. Filmeket és sorozatokat nézek, de egyszerűen megunom az otthon ülést. Nem tudok már magammal mit kezdeni...


24/L


2019. okt. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a kimozdulás a természetbe segít sokat. :)

F

2019. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Az én életem kb mindig ilyen volt. A "pár napos" barátnőm aki szépen kihasznált ő is huszonéves volt. Én mindig itthon voltam, én is szeretnék magam mellé valakit aki nem elhagy és kihasználja a nagy szeretetet amit adok.. Az emberek többsége bunkó és lenéző, nem elfogadó, erről nem te tehetsz az biztos. Nem tudok mit tanácsolni mert én vagyok az aki kb csak várok a csodára, mert hiába chatelgetek mindenki bunkó hűtlen stb.. De azt tudd hogy nem vagy egyedül ezzel :/

18f

2019. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, én valószínűleg elvonszolom majd magam a moziba és megnézem a Jokert, kezdetnek ez is megteszi. Így legalább nem a négy fal között leszek.
2019. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
2-es vagyok, hát elvileg az jó film utolsó, nyomjad neki :D Nekem is úgy volt hogy talán megnézem, csak a hűtlenség közbe szólt igy már nincs kivel mennem.
2019. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!