Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért álmodok még mindig...

Miért álmodok még mindig ugyanarról a lányról?

Figyelt kérdés

Osztálytársak voltunk a gimnáziumban. Beleszerettem, és ezzel felakasztottam magam. Ő sose szeretett, és aztán ki is kosarazott. De sorsaink később is keresztezték egymást Én úgy érzem, kihasznált, és eldobott. 3 éve nem is találkoztunk. De olykor még mindig álmodom róla. Úgy érzem, sokkal sikeresebb lett volna az életem, ha viszont szeret, vagy ha egyáltalán nem is találkozunk. Amikor esélyt éreztem, minden területen motiváltnak éreztem magam, nem voltam ilyen... kába. Másfél éve van egy hobbim, ami nagyjából kielégítő, de előrébb nem jutok vele, egy helyben topogok.


Van még, aki ilyen csónakban evez?



2019. okt. 23. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ujhjh.. tudom milyen ez, de nem hiszem hogy ennyire drasztikus lenne a helyzet, csak te gondolod így..nem volt más aki elcsavarta volna a fejed ez az ok, akkor lép túl az ember az ilyen szerelmi dolgokon, kapcsolatokon amikor másba szeret bele, más tetszik meg neki. Úgy gondolom, te kissé megszállott vagy..ez beteges már.. a megoldás az hogy járj el a barátaiddal valahova, ismerkedj..az álom persze fontos, de van hogy én is a régi nekem tetsző emberekkel álmodok, de ez csak egy mult beli dolog..nem szabad hogy ez befolyasoljon. Irj ha beszelgetni akarsz
2019. okt. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondj le rola baratom,lepj tul rajta

meg sok hal van a vizben:))))))))))))))))))))))))

2019. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán ocd-s vagy.
2019. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!