Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A fiúk és lányok többsége is...

A fiúk és lányok többsége is ugyan olyan éretlen, rossz. Egyet értetek?

Figyelt kérdés
Többségbe talán a korombeliek, tizen-huszon évesek. A srácok dugásra mennek, minél nagyobb melle legyen a lánynak, legyen is kint a seggével meg mindenével együtt, lehessen vele bulizni... A lányok a magas macsókat szeretik általába, legyen jó külsőre, ugyan úgy a hülye bulikba járjon el, kirakják mindenüket 2 liter smink, buli, mittudomén'.. De legtöbb esetbe kihasználják egymást, nem akarom más sztoriját kivesézni itt az enyém, első barátnőm szerint túl ragaszkodó és szerető vagyok mert a heti 1 találkozó és a nem törődés nekem rossz volt. A 2. lány akivel találkozóig jutottam egyenesen a barátnőm akart lenni, ahogy jobban lett szó nélkül eltűnt. A 3. és egyben utolsó szinte ugyan ez, csak felőle idézem leugorhatok egy hídról is, mert ugye jobban lett, rám már nem volt szüksége, de adta az ártatlan lányt. Mindenhol ott a kihasználás, a szexkapcsolat stb, de valahogy akikkel sikerült beszélnem sem ők sem én nem találok olyan lányt aki tud hűséges lenni mindennél jobban szeretni, és megbecsüli ha valaki egy életre oda adná neki minden szeretetét, elfogadását és bizalmát.. Csak a trend, a magamutogató öltözködés/viselkedés, insta pózolás, buli stb... Egyet értetek hogy ez egy elcseszett világ? Vagy csak én vagyok nyomorult hogy 18 évesen nemcsak d*gni akarok hogy itt is páran tanácsolták már, hanem egy szerető lányt magam mellé én is? :)
2019. okt. 26. 14:10
1 2
 1/16 TR75 ***** válasza:
23%
Valójában te is d.gni akarsz, csak szeretnél még némi körítést is mellé :-)
2019. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ártani akarsz ezzel a kérdéssel valakinek. Ezzel akarod idegesíteni. Szerintem te nem 18 éves fiú vagy de legyen ez az én véleményem.
2019. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Ház ez elég agresszívra és gyűlölködőre sikeredett. Nem szívesen lennék a környezeted tagja.


Először is jó lenne, ha tudatosítanád magadban, hogy te a fiatalok amolyan 15%-át írtad le, bár szerintem kevesebb ez a szám.


Se rám, se a barátnőimre nem jellemző, amiket leírtál, és ugyanezt nagyon sok fiúról is el tudom mondani.


Amúgy azt se értem, hogy miért zavar, hogy léteznek az általad leírt emberek. Az ő életük, hadd éljék úgy, ahogy ők szeretnék. Ezt az életstílus se új, már 200 éve is voltak hedonistábbak, ha a szexualitást nézzük. Sőt, akkor még régebb óta is.


Nem elcseszett a világ, szimplán nem tudod vagy akarod megtalálni azokat az embereket, akikkel jól éreznéd magad.


18/L

2019. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Még nagyon fiatal vagy. A mai világban sztem a 30-as éveikben érik meg a legtöbb ember. Tiszt. a kiv.! Addig sajnos a legtöbb párkapcsolat ilyen!
2019. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
*Amúgy én a felnőttkorúságot is kitolnám a világ változasához igazodva. 18 évesen ma már/még gyerek az ember. Amire Te vágy, több évnyi érés kell!
2019. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1-es dugni is kell egy NORMÁLIS párkapcsolatba, de látom neked nem sikerül elfogadni azt ha valaki már 18 évesen jobban tudja hogy nem csak arra vágyik...

2-es kinek akarnék ártani? Barátnő akik voltak (sajnos) kihasználtak, barátaim nincsenek, az itteni trollok tiltva. Kinek akarnék ártani? O_o

4-es lehet fiatal vagyok, de lassan 19 éve magányos, és nem szeretnék még egy születésnapot egyedül tölteni, nincs lelki erőm hozzá..

5-ös nem tudom miről beszélsz.. Vagyis általánosítva értem, persze senki se vágyik ilyenre, a korombeliek legtöbbje csak baszni akar, de jó ha megértitek végre hogy én nem. Nem kell nekem senkinek bizonygatni elég ha én tudom mit szeretnék. Nem azt mondom hogy 18 évesen házasodnék, de szeretnék egy fix embert magam mellé, aki szeret, elfogad, HŰSÉGES és hozzá tudok bújni, meg tudjuk vigasztalni egymást, és minden szeretetet egymásnak adhatunk ami összegyűlt bennünk :D Engem szinte egyetlen egy nagyszülő "nevelt" fel, mégsem jártam sose bulizni, meg nem használtamki egy lányt se, az eddigi 3 akivel élőbe is együtt voltam ők is csak engem használtak ki, én sose tennék ilyet! Ha hiszed ha nem.

2019. okt. 26. 15:59
 7/16 TR75 ***** válasza:

Ha azt írtam volna, hogy "Igen, egyetértek veled, éretlen rissz-rossz fiatalok flangálnak az utcákon (na meg ugye szingli hordák is, akik szabadon ba... ismerkednek ezzel-azzal-fűvel-fával /vagy nem/), neked pedig oly nehéz az, hogy találj egy kedves lányt, akit a tenyereden hordozhatsz, akihez hűségesen ragaszkodva írhatsz szerelmetes verseket, kéz a kézben andaloghatsz véle a lehulló falevelek neszezésének közepette és miegyéb", akkor az jó lett volna?

Nem. Az a helyzet, hogy bizony a férfi közösülni akar (utódot nemzeni, ha evolucionáriusabban szeretnénk megközelíteni a kérdéskört), már a trubadúros-lovagos korban is agyoneszményítették a hősszerelmes-epekedő lovagos vonalat. De hát ez csak a mázolmány volt a valóságon, a lovag szerette a (sok esetben) férjnél levő csodás hölgyeményt, ábrándozott róla (vagy titokban bizony interperszonálisan habituálódott is vele), aztán elment a háborúba, ahol szajhákkal hált, vagy épp megerőszakolt valami fehérnépe(ke)t, aztán meg hazatért és felmelegítette a töltött káposztát.

Én sem rossz értelemben írtam, amit írtam, volt ugyan fanyar irónia a mondanivalómban, ami nem jött át neked, hát ez van. Nincs ebben semmi rossz. Az erekció és a szerelem együtt járnak, ifjabb korban néha kellemetlenül is.

Az a gond, hogy néhány csalódás miatt megerősítést vársz itt, miszerint valóban mindenki sekélyes, s neked annyira nehéz.

Tényleg nehéz, nem is vitatja senki. De ahogy a kérdésedet leírtad, abból sajnos azt a következtetést lehet levonni, hogy újra és újra ilyen pofonokba fogsz beleszaladni, mert te nagyon-NAGYON A K A R O D a kapcsolatot.

Aztán ott van az is, hogy te minden kapcsolatnak csak a kirakatát látod, ami szépen be van ugyan rendezve, de azért maga a bolt már nem ennyire egyszerű, vannak porcicák, meg leértékelt áruk, meg sérült áruk is, meg minden egyébség.

Máshogy néz ki az, amire vágysz, mint ahogyan elképzeled.

Szóval a férfi (mondjuk, ne vedd rossz néven, de te nem vagy az, hanem inkább ifjú[i hévvel megvert/megáldott fiatalember]) genetikusan utódot akar nemzeni, és ebben nincs semmi rossz. Egyébiránt a szexkapcsolatban sincs, mindenki eldöntheti, mit is akar. Amire te vágysz, az nem létezik abban a formában, ahogy te elképzeled. Valahol az ultraromantikus nyáladzás és az érzelemmentesen gépies szexuális aktussorozat közötti széles spektrum középső harmadában(?) lehet a megoldás számodra.

Hm, nagyon filozofikus hangulatban vagyok. Megannyi kérdés így szombat este. Majd elmúlik. A szombat este is. Hallgassunk Liliacot (vagy -et):

[link]

2019. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szarul látod a helyzeted :D Én speciál nem akarok utódot, egyszerűen nem. A dugás barátom az pedig egy alap kapcsolat lényege, azt hiszed ha nem arra vágynék hogy oda adjam valakinek a szeretetem akivel végre kimozdulhatnék a lakásból, akkor nem tudnék dugni ha akarnék? Dehogynem... Nem vagyok egoista sőt utálom magam, de annyi meg annyi egy éjszakás akcióm lehetne amennyit csak szeretnék. És mondjak valamit? 18 éves létemre most 18 évesen volt először kapcsolatom, mind kihasználta a szeretetem. és dugtam olyannal akit nem ismertem vagy nem szerettem? NEM! Szaporodni nem akarok, lehet ez később változik de nem hiszem, felelőtlenül csak úgy szeretet nélkül talán nem is élvezném ha lefeküdnék valakivel.. Nem kell se neked se másnak bizonyítanom csak annak aki megszeretne, de azt jó ha tudod hogy a korombeliek legtöbbje FÉREG egész egyszerűen, de van kivétel, aki tényleg csak szeretni akar, és meglenni valakivel. Nem fogom leirni az egész életem, nemsokára születésnapom van, de nem akarom megélni már egyedül, itt tartok..
2019. okt. 26. 22:59
 9/16 TR75 ***** válasza:

Tényleg nem nagyon jön át, amit mondani próbálok.

Feszült vagy, támadást látsz abban, amiben nem volt támadás.

Sajnos, az a helyzet, hogy ha ráfeszülsz erre a témára, csak egyre rosszabb lesz, hidd el. Talán szándékosan (vagy akár spontán, mondhatni ösztönösen) keresed a rosszat másokban, a lányokban is, olyan ideákat hajszolva, amik tényleg csak a fejedben léteznek. Ezzel nem használsz magadnak.

Azzal sincs gond, ha nem volt még senkid, nem vagy emiatt kevesebb vagy több. Úgy látom, ugyan elutasítod a korodbeliek nagy részét, de ugyanakkor hozzájuk méred magad, és ebben a méricskélésben, úgy érzed, alulmaradsz.

Magányosnak érzed magad, elvégre ezt a kategóriát választottad.

Inkább azt mondom, vizsgáld meg az elvárásaidat, és ne ítéld meg csak úgy a többieket. Nem azt mondom, hogy add fel az elképzeléseidet, de vizsgáld meg, mi az észszerű elvárás, és mi az, amivel csak ártasz magadnak.

És nem vagyunk barátok :-)

2019. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak úgy mondtam, nem is leszünk barátok ilyen emberrel. Volt már barátnőm de csak kihasználást kaptam. Tudod jól és látod milyenek az emberek, na nem csoda hogy mit látok bennük, nem?
2019. okt. 27. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!