Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért baj egyes lányoknak,...

Miért baj egyes lányoknak, nőknek ha leszólítják őket az utcán, vagy buszon, villamoson, akárhol? Főleg ha udvariasan szólítják meg őket?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak vagy férfinak ez a dolga.Hogy csajozzon.Nem haragudhat senki rám azért,ha az utcán leszólítok egy lányt vagy nőt.Ha bunkó lennék akkor jogos lenne hogy nem akarnak beszélgetni velem de így nem az.Én se haragszom egy lányra ha leszólít az utcán bár ez ritkán fordul elő.
2019. okt. 28. 20:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
79%
Ezért nincs barátnőd...
2019. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
73%

Mert nem azért megyek ki az utcára, hogy ismeretlenek odajöjjenek, akik az esetek nagy százalékában elég bunkón teszik ezt. Legutóbb olvasás közben éreztem, hogy megkocogtatja a vállam egy srác, majd annyit kérdezett: Lenne kedved egy kávéhoz?


Az elutasítást pedig a többség nehezen dolgozza fel. Ugyanez a srác lekur@@zott, amikor nemet mondtam, azzal indokolva, hogy épp megyek valahova, és amúgy sem szimpatikus, ahogy megzavart.


Ha kedves is vagy, akkor sincs jogod elvárni, hogy mások akárcsak egy percet is beszéljenek veled.


18/L

2019. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
79%
Mert éppen megyek valahova, sietek, rossz napom volt, semmi kedvem jópofizni egy idegennel, nem akarok ismerkedni, épp tökéletesen elvoltam a saját gondolataimmal, épp olvasok és arra szeretnék figyelni, épp utálom a világot és hagyjon mindenki békén...az okok végtelenek. Lehet hogy szerinted a férfinek az a dolga, hogy csajozzon de nekem nem az a dolgom, hogy vigyázzba állva várjam a csajozni vágyó férfiakat, én köszönöm szépen élni szeretném az életem.
2019. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
59%

Ha a leszólítás zenehallgatás vagy egy baráttal való eszmecsere közben történik akkor zavarod. Egyéb esetben embere vàlogatja.


Viszont mindenki azt érez,amit akar. Ha ők erre nem vevők,hát ez van. Lépj tovább. Èn pl megijednék és nagyon furcsànak találnàm a dolgot.

2019. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
34%

na látjátok ezért nem mernek a pasik kedzdeményezni.

lehet őket töketlennek hívni meg bénának , de lassan azt is szexuális zaklatásnak veszi egy lány ha ráánézel..

2019. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
22%

Magukra haragszanak!


Tényleg!


Leszólítod őket, rád néznek, és átfut az agyukon a következő:

"Te atya ég! Ennyire szutyok nő vagyok, hogy csak "ez" mozdul rám? Mikor a Katinak bankár, a Zsuzsinak meg személyi edző kanija van??? B+!"


És erre támadnak!

2019. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
68%
5: Tudod nem minden lány egyforma, de minden lány ember. Vannak rossz napjaik, amikor nem akarnak ismerkedni, vannak bunkók, van, akinek csak nem jön be. Ez nem a férfiak hibája, nem a nők hibája, ez van. Ha egy férfi leszólítással akar csajozni akkor ezt fogadja el. Nem mindenki vevő rá. Ha nem tudja elfogadni akkor másféleképp csajozzon.
2019. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
12%
nekem van barátnőm engem nem érint már a téma
2019. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
86%
Na mert pl azt vallod, hogy egy fiúnak "ez a dolga". Ilyen fütyit nem akarok megismerni.
2019. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
87%

Maga a leszólítás mint olyan engem nem zavar, csak a férfiak többsége nem látja át, mikor alkalmatlan az udvarlás, illetve a többség bunkó módon csinálja (és még csak nem is tudatosul benne). Sztem az lenne az alap, hogy köszön, megkérdezi, nem zavar-e, udvariasan bókol (tehát nem így, hogy "szépek a melleid", "jó a segged" meg ezeréves viccesnek gondolt netes szövegekkel)... illetve, az, hogy látja, hogy telefonálok, nagyon látványosan sietek, állok sorban a pénztárban / postán... ha épp füles van rajtam, akkor nem kocogtatja amiatt a vállam, hogy meg akar ismerni, pláne nem próbálja kiszedni a fülemből. Első ismerkedésre nem tesz fel intim kérdéseket, nem próbál megérinteni. Nem azzal próbál felszedni, hogy viccesen... illetve általa viccesnek gondoltan leszól (komolyan valaki egyszer úgy jött oda hozzám, hogy majdnem olyan jó nő vagyok, mint a bátyjának a csaja...).

Meg sajnos az is jellemző, ha egy lány minimálisan ad magára (pl. sminkel, felvesz egy szoknyát, harisnyát, magasabb sarkú cipőt), rögtön azt hiszik, az egyenlő azzal, hogy a nő meg akarja magát b...atni és ennek hangot is adnak.


Elég ritkaságszámba megy sajnos, ha egy srác tényleg udvariasan szólít le nőket.

2019. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!