Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Az élet semmiben sem különböz...

"Az élet semmiben sem különbözik a haláltól, ha teljesen egyedül vagy. " Mennyire értessz ezzel egyet?

Figyelt kérdés
A Death Stranding videojáték legújabb trailerében hangzik el ez a mondat, és nagyon megfogott.

2019. okt. 30. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hangzatos hülyeség

A halál ismeretlen ergó nincs összehasonlítás+ ha meghalok már semmi sem fáj

2019. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Előbb tanulj meg helyesen írni, utána akarj filozófusosdit játszani!
2019. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül is lehet boldog és teljes életet élni. Ugyan nagyon fiatal vagyok még, de barátaim soha nem voltak, annyira nem is bánom. Most, hogy már kitűztem magam elé egy célt tényleg tudom értékelni az egyedüllétet, mert így annyival több időt fordíthatok a saját fejlődésemre.
2019. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Daryl a kedvencem. Nekem pedig ez a mondat tetszik amit Alpha mondott:"Az életképes fent marad,a gyenge elpusztul." Az a kopasz haja nagyon szexi. De mégis érződik benne a gonosz. Kicsit hasonlít a volt ismerősömre. Személyiségileg hasonlítanak. Csak kár hogy nem kopasz 😂
2019. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet.Hűlyeség.
2019. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A halálod után nem választhatod meg, hogy mit csinálsz, mert nem fogsz létezni. Amíg élsz, addig előtted van ezer sőt millió lehetőség. Az csak rajtad áll, hogy élsz ezekkel.
2019. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint egy kötekedős barom :D Kedves 2-es . Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni , akkor ne is írj semmit .


Én inkább csak a játékot várom ;)

2019. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!