Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy az embert...

Normális, hogy az embert ilyen szinten letargiába tudja dönteni, hogy nincs társa, párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Mindig is egy magamnak való lány voltam, sosem volt igazán egy barátom sem, ha mégis, az már jó pár éve volt. És az az érdekes, hogy ezt a bandázást és a barátokkal való mászkálást nem is igénylem, de évek óta szenvedek belül, amiért nem találom a páromat. Próbálom elnyomni a depressziót amennyire lehet és csak pozitív dolgokra koncentrálni, elterelni a figyelmemet, de így is mindennaposak a hangulatingadozásaim. Az egyik pillanatban még aránylag jól érzem magam, a következőben meg már összeomlok... Az sem tartom kizártnak, hogy az évek alatt felgyülemlett stressztől, szorongástól, a magány érzésétől már idő előtt elkezdek öregedni (pedig még csak 19 vagyok) vagy előjön valamilyen betegségem. Nem szeretnék így élni, mert baromira egészségtelen, de egyszerűen úgy érzem sosem talál meg a másik felem vagy egy olyan fiú, aki segít végre kilábalni ebből az állapotból és kicsit felszabadít. Olyan jó lenne szeretni valakit és viszont szeretve lenni.

2019. okt. 31. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb úton vagy egy kiadós depresszió felé. Ez pedig pontosan az elnyomásból adódik. Amit elnyomsz, az szépen felhalmozódik, és egyszer csak kitör. Szóval ne elnyomni próbáld, hanem inkább kiadni.
2019. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Így van, ki kell adni.

Nem szabad sokáig halmozni a dolgokat, mert legjobb esetben depressziós lesze, rosszabban testi tüneteid/betegségeid lesznek.


Ki kell adni, lehetőleg ott helyben, az adott illetőnek.

2019. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez mind nagyon jó és szép, viszont ha ràdírnék most itt fogadok vissza se írnál vagy ha igen akkor elvárnád hogy teperjek mint állat meg szórakoztassalak. Ugye? Szerintem válogatsz túlságosan.
2019. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, "normális".


Ugyanígy vagyok én is, csak 25 éves férfiként.

2019. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"egy olyan fiú, aki segít végre kilábalni ebből az állapotból és kicsit felszabadít"


Szerintem a segítséget nem mástól kell várni, hanem magunkon, magunk miatt kell változtatni.


Már csak azért sem, mert sok esetben azt látom, hogy a másik fél csak addig kell, amíg felvakarja a másik felet a szarból, aztán mehet a levesbe.

2019. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sokszor elő szokott ez fordulni, ha az ember nagyon sokáig egyedül van, szerintem normális. Az a nem normális, hogy ebben a társadalomban ennyire egyedül tudnak maradni emberek akaratuk ellenére.
2019. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint ha én írtam volna, ugyan ezt érzem, de hát az a gond hogy a mi korunkba a lányok is ugyan úgy csak szórakoznak a másikkal, aztán persze mi fiúk vagyunk a rosszat, mikor egy átlag mai lány a bohóc sminkjén, a magamutogatásán és a buliba a segge rázásán kívűl semmit sem tud nyújtani. Szeretet hűség egymás mellett kitartás sajnos nekünk a mi korunkba már nem jutott, a trend és a sok idióta elvette a többiek eszét is, ez 2019 sajnos.. Itt vagy megtanulsz egyedül élni és magadba bízni (ami nekem sosem fog menni, szerintem egyedül apszolút nincs értelme), vagy szenvedsz egyedül, vagy ami ritkább találsz egy olyan embert aki komolyan gondol egy kapcsolatot..
2019. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!