Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a szép nők, akik egyedülá...

Azok a szép nők, akik egyedülállóak, azok konkrétan mire várnak, miért vannak egyedül? A testileg, lelkileg egészséges emberek megosszák magukat valakivel és a partnerkapcsolat örömében tengenek. Tényleg, ők mire várnak?

Figyelt kérdés
Ennyi nő közül elképzelhetetlen, hogy mindenki beteg lenne vagy leszbikus, esetleg "most rét véget a kapcsolata. Itt szerintem arról van szó, hogy a milliomosoknak tartogatják magukat. mellette életuntak, rosszindulatúak. És inkább vannak egyedül, mintsem hogy megosszák magukat valakivel.
2019. nov. 2. 22:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Ez a milliomosozdi már az agyatokra ment szerintem. Azért mert nem találtam nekem megfelelőt. Akárkivel meg nem állok össze. 23/l
2019. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Találj már ki valami újjat mert ez már unalmas...
2019. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Akárkivel nem is kell. De az sem állapot, hogy lenézitek a gyári munkásokat, és mindenkit, akinek nincs pénze. Közben meg ti is olyan buták vagytok, mint a föld. Csak könnyű a másikon élősködni, meg elvárásokat támasztani a testetekért cserébe. Egyáltalán neked ki az akárki? Ki a megfelelő. Az nem mindegy.
2019. nov. 2. 22:35
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

Pl. egy olyan férfira, akibe beleszeretnek. Sőt, ez még nem elég, több férfiba is beleszeretnek, mire egy viszonozza azt.

Sőt, ez sem elég, akkor még az életvitelüknek, moráljuknak, élettervüknek, világképüknek is egyezniük kell.

Legalább néhány évre.

Képzeld, ez baromi ritkán jön össze, van, aki soha nem lesz szerelmes egész életében, vagy az viszonzatlan marad.

A többedik verzió az, hogy ez még össze is jön, de pár hónapon belül, 1-2 éven belül végetér.

akkor várod a következőt.

Képzeld, nekem már 9-10 ilyen is volt úgy, hogy legtöbbször egyedülálló vagyok.

2019. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

" Ki a megfelelő."

Az, aki inspirál arra, hogy párkapcsolatot akarjak, akivel mély érzelmi kapcsolat alakult ki és szexuálisan is kölcsönösen vonzódunk. Ez az alap. Már ez nagyon ritka dolog.

2019. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
62%

Ennek több oka lehet. Lehet elvezi az eletet egyedul, nincs szuksege kapcsolatra.

Vagy lehet van rossz tapasztalata kapcsolat teren pl. megcsaltak, megbantottak es nem ker ujra belole. Egy szep csinos not is ugyanugy megcsalhatnak, kihasznalhatnak.

Nincs ideje kapcsolatra, tul sok a munkaja, hobbyja, tennivaloja.

Nem talalta meg meg a megfelelot, barkivel meg nem all ossze. Es megfelelo alatt nem azt ertem, hogy penzes. Hanem erdeklodesi kor, vagy hasonlo elvek, vagy hasonlo humor vagy hasonlo stilus vagy hasonlo hobby. Vagy hasonlo anyagi hatter. Ami nem azt jelenti, hogy a pasi legyen milliardos, de lehet a csaj nem el szukosen, van azert neki eleg jol. Pl. van egy lakasa, autoja jo kis munkahelye. Lehet nem fog osszejonni egy olyannal, akinek egy zacsko ruhaja van csak meg egy bringaja. Nem azert mert le akarja nyulbi a penzt, csak lehet olyannal szeretne csaladot, akivel ossze lehet tenni azt, ami van. Marmint anyagilag. Az en parom is joval rosszabbul all nalam. Szivom is a fogam, hogy en vagyok harom eve az elo malacpersely es a non-stop bank. De hat cuki volt a pofija, meg kedves a modora. Csak mikor ho vegen o nullan van, es en tudom, hogy o ram szamit. Nekem meg nincs kire.. Oke nem vagyok gazdag, de mindig van penzem mert nem szorom el, pedig nm keresek sokat. Csak beosztom. De ha lenne egy gyerekunk szep lenne, hogy en lennek a csaladfenntarto. Vagy ha nekem nem lenne, eheznenk mind a harman?!

2019. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
71%

"akik egyedülállóak, azok konkrétan mire várnak, miért vannak egyedül? A testileg, lelkileg egészséges emberek megosszák magukat valakivel és a partnerkapcsolat örömében tengenek. Tényleg, ők mire várnak?"


Szerintem ebben alapvetően tévedsz. Az alaphelyzet az, hogy az ember egyedül egész, nincsen szüksége párra. Az egy magasabb életnívó csak.

Ha teneked szükséged van párra, akkor ezen neked kell segítened, neked kéne azon gondolkodnod, mért kosarazod ki a nőket, nem azokat cssztetni, akik nem érzik szükségét a párosodásnak.

2019. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
Gyári munkás alatt kiket értessz? Vannak gépésztehnikusok is akik gyárban dolgoznak. És vannak nyolc osztályosok is. Akik azt sem tudják merre van az arra. Na velük biztosan nem állnék össze.
2019. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
22 éves szép lányként egészen ezidáig egyedülálló voltam. Sokakkal randiztam, ismerkedtem, próbáltam keresni az igazit, abszolút nem görcsösen, de senkiben nem találtam meg, egészen 4 héttel ezelőttig. Én magam jómódú családból származom, és nem tartogattam magam semmiféle milliomosnak. Azok között akikkel randiztam sok nagyon jómódú volt. Akibe most, életemben először szerelmes vagyok, nem az, egyszerű, külön végzettséget nem igénylő munkája van. Szeretem, csodálatos ember, és annyira de annyira megérte ennyit várni, a szexszel is.
2019. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

8-as: Nem a nyolc osztályosokra gondoltam.

Nem is a buta emberekre. Ettől függetlenül férfiak és nők tömkelege van egyedül. Ez több mint érdekes.


A férfiak azért, mert aki jól néz ki, az beképzelt és úgy van vele, ha már lefekszik, akkor az érdekei fűződjenek hozzá. Ezért még egy öregemberrel is képes ágyba bújni(pl egy házért stb)


A legtöbb férfinek meg jóllehet, csak a gatyájában van valamit. Merthogy pénzzel nincs teli a zsebe az tuti. Házat sem kap a szép nő, ahhoz meg nem jó ember, hogy érdekek nélkül feküdjön. Aztán végül csak szétszélednek az emberek. Köszönve a szép nőknek. Csak azt nem értem, hogy a szép nőben miért nincsen annyi emberség és gerinc, mint egy férfiban, aki nem támaszt elvárásokat a nő felé.

2019. nov. 2. 23:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!