Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan rajtam...

Van itt még olyan rajtam kívül aki irigykedve nézi a szerelmespárokat az utcán és azon gondolkozik hogy hogy csinálta a fiú hogy összejött a lánnyal? Hogy mi lehetett a sikere titka?

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt barátnőm.Irigykedve nézem a szerelmespárokat az utcán,buszon,villamoson,mindenhol.Hogy csinálhatták?Hogy sikerült nekik?Nekem miért nem sikerül soha?Sokszor amikor csörög a telefonom abban bízok hogy egy lány hív,aki megkérdezi hogy vagyok,nincs e kedvem találkozni.De ez nem szokott megtörténni.Mindig a munkatársak,a főnököm vagy anyám hív.Attól félek csak álom marad a barátnő.Soha nem fogok megszabadulni a magánytól.Egy egész életen át el fog kísérni.
2019. nov. 3. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát mondjuk felhívhatnál te egy lányt, hogy akar-e veled találkozni...
2019. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1-es én is szoktam magam jókedvűnek mutatni,hátha akkor vonzóbb leszek a lányoknak.De nem vagyok vonzó számukra olyankor sem amikor jókedvűnek tűnök.
2019. nov. 3. 15:58
 3/14 A kérdező kommentje:
#2-es nincsenek lányok számai a telefonomban.Csak férfiaké,meg anyámé.
2019. nov. 3. 16:00
 4/14 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. Nyugodj meg, meg fogod te is találni a párodat. Járj el össze-vissza ahol találkozhatsz lányokkal, és ha valaki tetszik nyugodtan próbálj ismerkedni vele. Mások is hasonlóan csinálják.
2019. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#5-ös én olyan vagyok mint egy bohóc.Kívülről vidámnak,jókedvűnek tűnik,de belül szomorú és magányos.
2019. nov. 3. 16:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2019. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban voltak ilyen gondolataim aztán rájöttem hogy az irigység, irigykedés nem segít rajtam, csak engem mérgez, lélekben minden jót, sok boldogságot kívántam nekik és arra gondoltam: egyszer majd nekem is lesz ebben részem.
2019. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.És még nem sikerült.Már évek óta egy igenre várok,de még senki nem mondta hogy igen.
2019. nov. 3. 16:21
 9/14 A kérdező kommentje:
#8-as és nem gondolkodtál rajta hogy hogy csinálhatták?Bennem nincs meg az a plusz,amitől egy lány azt mondja,igen.Viszont kosarat már sokat kaptam.
2019. nov. 3. 16:24
 10/14 anonim ***** válasza:
De, gondolkodtam rajta. 36 évesen lett az első párkapcsolatom. Dolgozz azon, hogy meglegyen benned az a plusz ami kell egy lánynak, ha tudod hogy nincs meg akkor valószínűleg fejlszteni is tudod magad, mert rálátsz mi hiányzik.
2019. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!