Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennek a projektnek lenne...

Ennek a projektnek lenne valami értelme?

Figyelt kérdés

Nos, támadt egy olyan ötletem, hogy készítenék egy Facebook oldalt ami magányos emberek számára lenne, vagy csupán olyanoknak akik unatkoznak és szeretnének valakivel beszélgetni.


Annyi lenne, hogy bárki ráírhatna az oldalra és őt az egyik oldal szerkesztő fogadná és csak beszélgetnének. És pl. ha lenne pl. 2000 követő az oldalon akkor lenne 25-50 ilyen szerkesztő (most csak mondtam egy számot) akik ezzel foglalkoznának önkéntes alapon.


És nyilván úgy lenne, hogy ha valaki elkezdett egy beszélgetést az egyik szerkesztővel, akkor más szerkesztő nem folytathatja vele stb..


Szerintetek ennek lenne értelme? És ha igen lenne köztetek olyan aki ezt támogatná, csatlakozná? Mert nekem van sok szabadidőm és gondoltam jó lenne egy ilyet megvalósítani, csak egyedül nehéz lenne.



2019. nov. 3. 19:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És persze hogy bejegyzések nélkül se maradjon raknénk ki olyan posztokat amik jobb kedvre derítenék az embereket, vagy esetleg valami közös játék ki tudja.
2019. nov. 3. 19:16
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
értem mi lenne a cél,de nem működne. azok az emberek,akik ilyen helyre mennének már most is egy csomó lehetőséget kapnak mégsem élnek vele. A forever alone figurák meg úgysem regelnének ide. Aki esetleg igen az már eddig is regelhetett volna csomó csoporthoz. Még a magányos embereknek is van érdeklődési köre és nem igen tudok olyan csoport nevet megadni facebook on ami ne létezne.
2019. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából hirdetéssel nem lenne gond, mert szánnék rá egy kis pénzt is ha úgy van, de képzeljétek el ezt a helyet pl úgy mint egy AnoTalkot csak szervezettebben stb..
2019. nov. 3. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem működne, mert sok a troll meg a bunkó ember
2019. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az sajnos mindenhol van, őket lehet ignorálni még szerintem egy egyszerű kitiltással is.
2019. nov. 3. 19:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire lenne működőképes, de engem érdekelne a dolog felhasználóként. Ma gyakorlatilag nulla lehetőség van normális beszélgetésekre az interneten ismeretlenekkel.
2019. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még ami eszembe jutott hogy lehetőség lenne több szerkesztővel beszélgetni, lehetnének különböző chatszobák és olyan bejegyzések amikkel idegenek barátokra, ismerősökre lelnének
2019. nov. 3. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem már vagy ezredszerre kérdezed meg.
2019. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ömm nem értem miért hiszi azt mindenki hogy több ilyen kérdést is feltettem, ez a legelső ilyen kérdésem, ha több ilyet láttatok akkor annak nem tudok mit csinálni, az nem én voltam
2019. nov. 3. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen oldala. S látod mi történik rajtuk: nők kitesznek képet magukról és jön rá 500 "degyönyörűvagy" reakció. Egyet kitiltasz másnap 200 jön helyette. Amíg ilyen a face színvonala addig tökmindegy milyen céllal csinálsz oldalt (kivéve ha zárt csoport és ismered az ott lévőket).
2019. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!