Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen szxr az élet?...

Miért ilyen szxr az élet? Hogy él az akinek semmi esélye a boldogságra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Mindig jót röhögök azon, amikor valaki a szar életéről mesél, közben ott ül a net előtt a fűtött szobában.

Szerintem a szar élet ott kezdődik, hogy nincs tiszta ivóvized és azt se tudod, mit egyél másnap és melyik kukából szedd ki.

2019. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Tizen éves vagy és nincs senki aki járna veled? Eltaláltam?
2019. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

Valószínűleg többek közt internet hozzáférés nélkül.

Mégis miért ne lenne esélyed a boldogságra?

2019. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

@21:50


A szart mindig lehet hova fokozni, ez egy feneketlen kút.

2019. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon buták vagytok! Attól mert valakinek van internet előfizetése már nem is lehet szar az élete? Sírok komolyan...
2019. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Az élet tényleg szar, a kérdezőnek igaza van. Maga a létezés mint dolog egy szenvedés és feneketlen pöcegödör, ahonnét az egyetlen kiút majd a halál lesz a végèn. Van aki nem bírja az ürülékben való úszkálást és előbb végez magával, van akit az ürülékből való vírus visz el magával és van aki kimaxolja ameddig tudja de mivel meghal, minden odaveszett. Ez a nihilista szemléletmód és aki ilyennek látja a világot azt nem lehet igazából boldogságra terelni. Az hogy milyen életkörülmények között él, irreleváns, maga az, hogy élsz egyenlő azzal hogy szenvedsz a semmiért tehát élni rossz, nem az, hogy éppen fűtéssel vagy anélkül, nettel vagy anélkül. Az ipari paneldzsungel is nyomasztó, az északi sarki iglu is nyomasztó és a keletmagyarországi romafalu is nyomasztó. Szóval, bár én nem buzdítok senkit az élet gyors végigjátszására, de ha már egyszer itt vagy és kiszeretnéd maxolni, készülj a legrosszabbakra. Sok sikert azért, hátha beleesel a boldogságba, amire van 0,0000001% esélyed (de van rá esély)!
2019. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Én is mindjárt elsírom magam.

Az igazság az, hogy annyira túl van népesedve a bolygó, hogy az egyén gondjai érdektelenek. Mindenki oldja meg a saját életét, mert más nem fogja. De ne várja el senki, hogy a sirámait olvasgassuk és érdekeljen is. Tartogassa a családjának. Váááá szar az élet, mit csináljak?? Változtass. Aztán az a rossz, aki nem ugrik rögtön, hogy jajszegén, kibántott?

Akit meg érdekel, az írjon neki priviben, hadd szippantsa be a másik millió gondja, csak aztán nehogy az legyen, hogy a kisujjad nyújtod és a karod kell.

2019. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert ide nem a jólétet jöttünk megtapasztalni elvileg, hanem a megpróbáltatásokat. Ilyen a Mennyben nincs, leszülettünk ide, hogy kipróbáljuk magunkat különböző féle helyzetekben, életszituációkban; és egyszer fenn, egyszer lenn.
2019. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%

"Nagyon buták vagytok! Attól mert valakinek van internet előfizetése már nem is lehet szar az élete?"

Gondjai lehetnek az életben, kinek nincsenek? De aki olyan körülmények között él amihez internet hozzáférés is dukál, arra közel sem mondjató hogy szar.

Mondjuk Afrika közepén a féllábú, nincstelen, magányos, maláriától szenvedő vak koldusra mondanám hogy na tényleg szar az élete. De itt többnyire az átlagos Európai kényelemben élő kölykök szoktak sírni "szar az élet" címszó alatt, csak mert a közelmúltban pár dolog pont nem úgy sikerült, ahogy ő akarta.

2019. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
A meleg szoba és az internet nem minden. Ezek általában a pénzen múlnak, akinek pedig van pénze, az mindennel elhalmozhatja magát, de érzelmeket nem tud venni. Mivel ez a magány kategória, feltételezem nem a 150 centis tv hiánya a legfájóbb pont a kérdező életében, mint ahogy az enyémben sem. Az emberi kapcsolatok hiány a legfájóbb minden problémám közül. Hiába van fedél a fejem fölött, attól én még kvára magányos vagyok. Sokaknak tök egyszerűen megy az ismerkedés, de néhányakat, köztük engem is, semmilyen szociális készséggel nem láttak el, így ha akarnék sem tudnék ismerkedni. Én akarok, de valami hiányzik belőlem, amiért soha életemben nem ment az ismerkedés. Az üres tanácsokkal (járj emberek közé, stb.) sem segít senki. Nem magányosként rossz az élet, mert valaki ezt választja, viszont amikor eleged van a magányból és éveken át semmi sem jön össze, miközben mindenkinek könnyen megy, na ettól igen sz@r magányosnak lenni.
2019. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!