Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is így van ezzel?

Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Évek óta tart ez nálam

Ha valami boldog időszak is jön olyan hirtelen el is megy mintha el lennék átkozva.


Nincs társasági életem sem

Jóformán dolgozom aztán hazamegyek. Ha megyek is valahova akkor egyedül megyek. Vannak barátaim de túl messze laknak.


Ha próbálkozom valami emberi kapcsolattal mindig valahogy negatívan alakulnak a dolgok.


Más is ennyire magányos és nem találja a helyét a világban?



2019. nov. 4. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ismerős helyzet. Nem vagy egyedül ha ez vígasztal egy kicsit is ám.
2019. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Én is pontosan ezekkel az érzésekkel, gondolatokkal élek. :(
2019. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Férfiak vagy nők vagytok?

Mióta vagytok benne ebben az egészben? Mert már tényleg nálam nagyon régóta tart ez a hullámvasút.

2019. nov. 4. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Én körülbelül 7 éve érzem hogy el vagyok átkozva... Ha valami boldogabb időszak jön akkor az másfél évnél nem tart tovább. Nálam annyiban szarabb a helyzet hogy barátaim már nincsenek, és járni se járok sehova. Saját döntés... Sz*r de már meg szoktam.
2019. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 27 vagyok, és kb 4 éve.
2019. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre, hogy a jó időszakok egy pillanat alatt elmúlnak, a rossz viszont évekig is fennáll. A magányhoz hozzászokunk, aztán már nem is tudunk olyan könnyen kilépni belőle, valahogy átformálja az egész lelket, befordulóvá és bizalmatlanná tesz. Legalábbis én így érzem.
2019. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen, mint egy diagram: egyszer fenn, egyszer lent. Azt a pillanatot kell élvezni, amikor jönnek a lehetőségek, és meg kell ragadni őket.
2019. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!