Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy szar az ember és nincs...

Ha egy szar az ember és nincs esélye minőségi életre akkor mi értelme van?

Figyelt kérdés
Én minőségi életre vágytam, de még egy közepes fos sem lehet, mert nem vagyok elég jó. Azért a kategória mert főleg lany tekintetében igaz, kölcsönös viszonzott szerelmet akartam, de soha az életben nem lesz ilyen, ha beleszakadok se. Max ilyen érjük be egymással, de annak mi értelme? Annyira irigylem aki megtalalja a párját, nekem nincs olyan sajnos.Akinel azt érzem hogy passzolunk az látni se akar, mert egy roncs vagyok kívül belül, de nem tudok rajta változtatni főleg a külsőn nem, arra meg ramegy minden. Annyi a vágyam hogy önfeledten betudjak ülni egy kocsmába azzal akit szeretek és nem lehet, nekem nem lehet. Rohadtul nem tud így érdekelni semmi, mindent leszarok már. Ha az alapok nincsenek meg engem már rohadtul nem érdekel más sem. Még ez a picsogas is szánalmas amit lemuvelek, "férfi" létemre, semmivel nem visz előrébb hogy ide ezt leirom csak unalmamba legalább lekotom magam a válaszokkal.
2019. nov. 4. 15:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha szar az ember, de kitűzi a céljait és kitartóan okosan dolgozik értük, nem szégyell segítséget kérni, akkor tud rajta változtatni. Ha szar, de mellé tehetetlen és előre feladja, na annak tényleg semmi értelme.
2019. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Átézem a problémád, de kénytelen vagy együttélni ezekkel a gondokkal. Ha pedig elég kitartó, erős és bátor vagy, megpróbálsz pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, és kihozni a maximumot abból a nehéz helyzetből amiben vagy.
2019. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

1-es én már tehetetlen vagyok és fél is adtam, nem látok esélyt a változásra

2-es köszi

2019. nov. 4. 15:39
 4/29 anonim ***** válasza:

Menni fog, csak most sötéten látod a dolgokat, de hidd el, egyenesbe tudsz jönni.

Én egyébként úgy vagyok vele, hogy annál nagyobb boldogság nincs, ha megelégszel azzal, amid van, és megbecsülöd azt. Mert ha nincs benned vágyakozás olyan dolgok iránt, amiket úgysem tudsz megszerezni, akkor nincs mi miatt rosszul érezned magad.


Ha a közelben vagy, beülök veled egy kocsmába és átbeszélhetjük a dolgot. 😃

2019. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4-es nincs ezen mit megbeszelni sajnos. Nincs életem, elvesztettem sajnos, nem adja vissza már senki.
2019. nov. 4. 17:15
 6/29 anonim ***** válasza:
Még megérteném, ha ezt valaki olyasvalaki írta volna ki, aki áttétes daganatos beteg és napjai vannak hátra. Próbáld meg értékelni, amid van és megelégedni vele..... ha meg nincs benned annyi tökösség, hogy a mostani elégedetlenségedet leküzd, akkor nem mások a szarok meg a világ, meg neked ezt se lehet, te magad nem hagyod magadnak....
2019. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem írom le hogy mi van, de örök magányra ítél, lehet nem daganat de én többet reméltem, értékeljem ami van? Mi van? :D a családom őket értékelem persze, meg van pár jó ismerős, de én azt hittem hogy nekem is boldog életem lesz. Próbáltam a zent, hogy eltoroljem az egomat, meg a vágyaimat, de nem megy, egy életem van nekem is és élvezni akartam, meg extrovertalt vagyok alapvetően, nagyon nagyon igényelnem a társasági életet, a szórakozást, hogy egy lány legyen mellettem, en ilyen vagyok kész. És évek óta megkell magamtól tagadni. És ha még csak ennyi probléma lenne, most csőstül jön minden. Itt nem segít a tökösség, ezt nem lehet megvaltoztatni, vagy büszkén viselni, a helyemben lennél te is megtörnél hidd el.
2019. nov. 4. 18:28
 8/29 MMarcell014 válasza:
Mert attól, hogy a neten “siránkozol” idegen embereknek jobb lesz? Változtatni kell és nem hinni, hogy jobb lesz minden idővel. Persze élj ezzel a mentalitással életed végéig és szenvedj vagy változtass magadon.
2019. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem lehet változtatni b_ki 8-as, tudom hogy nem valtozik semmi csak mással nem tudom meg osztani, még a legjobb haveroknak sem mutathatom ennyire gyengének magam, a családom meg nem ért meg, de nekik se mondok el mindent, mindent meg itt se, ezt a szart, ezt a megalazottsagot amit én kaptam az elmúlt időkben sok fiatal öngyilkos lett volna, merem állítani...
2019. nov. 4. 18:54
 10/29 MMarcell014 válasza:
Változtatni mindig lehet, akarat kérdése. De persze egyszerűbb azt mondani, hogy nem, esélytelen, nekem itt a vége.
2019. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!