Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Totális káosz az életem. Hogy...

Totális káosz az életem. Hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ennyiből honnan tudjuk?
2019. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tűzz ki célokat magad elé, fejleszd magad, legyen rendszer az életedben és ne legyen B terved, hogy minden erődet annak szenteld amit kitűztél célnak.
2019. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Túlzásnak érzem.
2019. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Rakd rendbe! Vagy keress valakit aki segíthet akár szakmailag , akár a körülötted álló emberek. Így a neten keresztül nehéz bármi sorsfordító dolgot tenni. Nekem egy nagyon kedves barátom azt mondta, hogy ilyenkor ne zárkózzak be, mert akárhogy is ez a most problémája, így csak a káoszt fogom látni és nem azt ami azon túl van. Ez nekem segített adott pillanatban.

Lépésről-lépésre kezdd el, vedd számba hogy mi az ami hiányzik, mi az ami elromlott.

A többségén lehet segíteni, csak akarni kell. Kezdetnek jó a kérdésed is, a szándék a jobb életre. Ne add fel!

2019. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Totális káosz ez a kérdés. Hogyan lehetne jobb?

Mondjuk ha kifejtenéd hogy mi a retek bajod van. :)

2019. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rangsorold a problémáidat, a legnehezebbel kezdve old meg őket. Örülj a kis sikereknek is.
2019. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy pasi vagy..
2019. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
#7 Köszönjük emese.
2019. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Teremts rendet magad körül, először tervezz, aztán valósítsd meg.

Bár azt nem tudjuk, mi okozta a káoszt. Valaki családtagod? Börtönbe került, vagy beteg lett? Elveszítetted a munkád? Esetleg a hazugságaid csapdájába estél? Nehéz tanácsot adni, mert nem írtad le a konkrét helyzetet.

2019. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Tegyél szert önismertre, vállald a felelősséget a tetteidért!
2019. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!