Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos gondolataim vannak? Hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Az anyám keményen kivételezik az öcsémmel. Apám letagadott, persze az öcsémet nem. Nevelőapám kihasznál engem és nagyanyámat. A lányok kerülnek mint macska a vizet. Elég különc is vagyok és egyáltalán nincsennek barátaim. Voltak de ők is ma már nyomiként inkább megtagadnak. A lányoknak is a többi fiú a jó akik rajtam menőnek mivel már kiállni se tudok magamért. Az öcsém is mindig bánt amiben mindig én vagyok a vesztes mert anyám pontot tesz a végére úgy hogy ,,miért bántod az öcsédet". És a pszchiológussal nem is akarok beszélni mert ezt anyagilag nem engedhetem meg. Anyám azt nem támogatná.

2019. nov. 6. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ingyenesen hívható telefonszámok, ahol nyújtanak segítséget, illetve tb támogatott pszichológus is van.
2019. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Sokáig gondoltam arra, szinte mindennap, hogy én minden áron valahogy szerezni akarok egy pisztolyt és bumm, itt se vagyok.

Aztán egyik nap a neten láttam egy csávót, ahogyan élő videóban fejbelövi magát egy gépkarabéllyal és azóta a gondolattól is undorodom...

2019. nov. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2. És meghalt?
2019. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Gondolj bele mennyi lehetőséged van amiket csakis saját magad miatt engedsz elúszni. Változtass a dolgaidon, költözz el, járj el otthonról, sportolj valamit, szórakozz előtted áll az egész élet te meg csak szomorkodsz ahelyett hogy kihasználnád.
2019. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

2.

A linket küld màr àt lègyszi, meg akarom nèzni😀

2019. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!