Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi úgy hogy neki nem...

Más is érzi úgy hogy neki nem járnak barátok?

Figyelt kérdés

Nekem 15 éve nincsenek barátaim. Aki volt utoljára barátom, azt úgy éreztem hogy becsaptam, mert jóindulatból segíteni akartam neki összejönni egy csajjal, de totál bekavartam. Közvetítettem a csaj felé (akkor nem volt nálunk nagyon internet meg közösségi oldal) de utólag kiderüt amikor személyesen találkoztak, hogy a csaj végig egy másik barátomra gondolt és így hetekig kavartam a dolgokat, ezzel rendkívül kellemetlen helyzetbe hozva a barátomat (smseztek is hetekig, telefonáltak is). Akkor azt hitte direkt szivattam meg és még meg is vert. Azóta nem tartjuk a kapcsolatot. Kibékülni nem akarok vele, mert csalás miatt közben börtönben is ült.

Szóval nem jár túl jól senki a barátságommal, úgy érzem jobban teszem ha távol tartom magamtól az embereket. Jobb így nekik. Amúgy sem lehetek túl szimpatikus, mert egyszer például elvittem a kutyámat egy fajtamentő egyesület összejövetelére, de csak álltam ott mint a kuka, mert hozzám nem szólt végig senki. Akiket megszólítottam, azok meg nem nagyon válaszolgattak. Ebből is gondolom hogy jobb megkímélni az embereket magamtól.


2019. nov. 7. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kommunikációs problémáid vannak, ezért nem tudtad 15 éve sem megkülönböztetni a két személyt, akiről szó volt, ahogy a téged megverő bűnöző hajlamú, csaló barátodról sem ismerted fel, hogy gazemberrel haverkodsz. Az új társaságban pedig nem tudtad, hogy első megjelenéskor senki sem válik főszereplővé, figyelni kell a többieket, megjegyezni, kik a hangadók, és majd a következő 3.-4. alkalommal kezdeni ismerkedni. Nem tudod, mik az emberi kommunikáció szabályai, érdemes lenne szakemberhez fordulnod, hogy beszéljen neked ezekről a dolgokról, hogy hogyan folynak.
2019. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi de neked is annyit tudok írni mint mindenki másnak: onfejlesztés. Nem az interneten sajnaltatni magadat kislány módjára, hanem kilépni a virtuális térből, eljárni helyekre és ismerkedni. Adott esetben szakirodalom olvasása a társas kapcsolatokról, szocialozalodasrol. Ennyi!
2019. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelen.

Mondjuk én tök könnyen kijövök az emberekkel, beszélgetni, haverkodni könnyen tudok, de ötletem sincs, ennél hogy lehet tovább jutni.

2019. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!