Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki még magányos?

Van aki még magányos?

Figyelt kérdés

Te miért vagy az?

Mióta tart?

Bírod még?

Meddig fog ez tartani?

Mi a nemed?

Hány éves vagy?

Próbálsz javítani a helyzeten?

Szereted ezt?


2019. nov. 7. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Van.
2019. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Elég régóta magányosan telnek a napjaim. Csendes vagyok és visszahúzódó, ezért általában nagyon kevés emberrel jövök ki jól. Sajnos már nagyon megszoktam,hogy egyedül vagyok, ezért nehezen nyílok meg egy ismerkedésnél.

De próbálok változtatni, mert már nagyon szeretnék egy olyan barátot,aki hasonlít rám. :)

2019. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Az vagyok

Nem akarok valaszolni a kerdesekre

25/n

2019. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Van. Mert összehozott a sors egy nárcisztikussal aki most jelenleg tönkreteszi a kapcsolataimat. Már 1 éve. Nem jól. Amíg meg nem unja. Fiú. 17. És mégis hogyan? Dehogy szeretem. Beleőrülök a magányba. Sajnos eddig mindd elmebetegnek gondolnak de nem vagyok az. Ezen az oldalon is kellő szeretettel rúg belém,és a nevemmel irogat másoknak közösségi oldalon. Tudom mert az egyik fiókját sikeresen letiltottam. De nem sikerült sehogy sem. Mert csinál újat. Tudnám hogyan lehet egy ilyentől megszabadulni.
2019. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Ezt ő írta ki hogy kigúnyoljon. Közben a fele sem igaz rám. Komolyan van erre ideje hajnali órákban? 😂

Engem akar idegesíteni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányom miatt. A többi kérdésnek sztem nincs értelme.
2019. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos az emberek 99 százalèka magànyos, aki ide feljàr, írkàl! Aki pedig ezt a tènyt tagadja, az hazudik.Ez a felgyorsult, szenny èlet teszi ezt az emberekkel.
2019. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok. Mára már sajnos kimondhatom, h nincsenek barátaim :( Nagyon rosszul érzem emiatt magam. Ha reggel felebredek ez első, ami eszembe jut. Sajnos a barátaim nagy része külföldre ment dolgozni, akik meg maradtak azoktól szép lassan eltávolodtam. A sajat dolgaimmal voltam elfoglalva, sorra mondtam le a talalkakat és hát végül annyiban is maradtak ezek a barátságok.

30 N vagyok

Nem tudom, h hogyan javíthatnék ezen :(

Nem szeretem, nagyon nem :(

2019. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1, Igen 2, Egy alapbetegség végett nem kellek senkinek sem; 3, 37. éve; 4, Igen; 5, Még ennyi ideig biztosan; 6, Férfi vagyok; 7, 37 éves vagyok; 8, Igen: önismereti tréninggel, coach dolgokkal; 9, Ezt a jelenlegi helyzetet nem, mert tudom, hogy lenne másik életmód is, ami jobb lenne.
2019. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert nem tudok ismerkedni, illetve nincs bennem semmi érdekes, amiért valaki barátkozni akarna velem.

Kisebb megszakításokkal mióta megszülettem, 2012 óta nem volt barátságnak nevezhető kapcsolatom.

Nem tudom miben nyilvánulna meg, ha nem bírnám.

A végtelenségig, pontosabban még meg nem halok. Az a pár év meg barátok nélkül végtelen időnek fog tűnni.

Nem sokat teszek ellene, mert nem tudom mit tegyek. Sosem ment az ismerkedés.

Férfi, 29

2019. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!