Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Esténként mindig rámjön a...

Esténként mindig rámjön a szomorúság, szívfájdalom. Másnál is van ez?

Figyelt kérdés
Sajnos a legtöbb estémet egyedül töltöm, és nem sikerül sem emberekkel körülvennem magam, sem pedig ezen a szívfájdalmon segíteni. Hétvégén magányos séta közben is rámjön. A munkába menekülök, ott jól is érzem magam, szeretnek az emberek, de közelebbi kapcsolatot csak ritkán keresnek velem. Nagyon nehéz már ezzel a szívfájdalommal élni. Mit tegyek? Eljárok otthonról, stb. nem ezzel van a baj, bár sokszor már egyedül megyek, mert nincs aki jöjjön velem.

2019. nov. 8. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

"Esténként mindig rámjön a szomorúság, szívfájdalom. Másnál is van ez?"


Persze! Nálam néha nappal is.


Pedig nem vagyok egyedül, szóval szerintem nem az a probléma.


Egyszerűen ez a vacak idő lehangoló....


Tartsál kutyát, macskát!


Az egyikkel sétálgathatsz, a másik meg majd dorombol. :)

2019. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
35%
A kutyatartás a megoldás. :D Havi x tíz ezer forintért fekszik a folyosón. Qrva hasznos. XD
2019. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Keress olyan hobbit ami leköt és nem gondolsz annyit rá. Valamilyen hangszer, esetleg sport. Sokaknál ez használ. Sőt ott még barátokat is szerezhetsz. Az egyedüli sétálgatás a legrosszabb amit ilyenkor tehetsz.
2019. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor egyedül laktam friss egyetemistaként, én is hasonlót éreztem. Nekem meglepő volt egyébként, mert introvertált vagyok, mégis meglepett, hogy rossz egyedül lenni. De amúgy az segített, hogy elfoglaltam magam. Zenét hallgattam, filmeztem, vagy sokszor tanulni kellett. Ha meg abszolút magam alatt voltam, akkor olyat csináltam, amit nem tehettem volna meg akkor, ha nem egyedül lakok. Az egyedül lakásnak is megvan a maga varázsa és tudom, hogy valószínüleg csak az emlékek szépítették ezt meg, de néha hiányzik :D

Lényeg, hogy foglald el magad. Legyen célod stb.

2019. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Járok sportolni majdnem minden este, és csak nyolc után/körül érek haza általában, de akkor is rámjön. Nem minden nap, de általában. Persze próbálom lefoglalni magam, de ez csak menekülésnek tűnik.
2019. nov. 9. 13:46
 6/6 Kata 26 ***** válasza:
Most én is így érzek. A legjobb barátom szakított velem. Megszakad a szívem úgy érzem.
2019. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!