Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet feldobni az...

Hogyan lehet feldobni az egyetemi éveket?

Figyelt kérdés
Szeretek egyetemre járni, mert érdekel a szak és élvezem is az órákat, viszont ezen kívül semmi pozitívat nem tudok mondani. Nem találtam a szaktársaim között szimpatikus embereket, akikkel összebarátkozhattam volna. Persze, néha váltunk egy-két szót, inkább az egyetemmel kapcsolatban és ennyi. Egy lány van, akivel szoktam beszélgetni és találkozni, de őszintén szólva ő sem az igazi és annyira nem érzem magam jól vele. A koliban is mindig ismeretlenekkel lakok együtt, amivel nem is lenne semmi baj, csak eddig mindig úgy jött ki, hogy teljesen mást tanultak és konkrétan alig láttuk egymást. Ezeken az embereken kívül pedig nem találkozom mással. Nincsenek túl változatos egyetemi programok sem... vannak bulik amik engem így egyedül nem különösebben érdekelnek és tudományos előadások, ami pedig nem a kapcsolatok építéséről szólnak és ezek sem mindig olyan témát dolgoznak fel, ami érdekelne. Az összes többi program pedig csapatos, pl. főzőverseny, játékok és hasonlók. A városban sem nagyon tudok hova menni, mert egyedül lődörögni nem olyan nagy élvezet. Úgyhogy általában nem is csinálok semmit, órák után visszamegyek a koliba, tanulok, eszek, filmezek, alszok és ez már nagyon unalmas.
2019. nov. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Melyik egyetem, szak? :)
2019. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
PTE, de nem akarok konkrétan leírni.
2019. nov. 9. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Smoke weed everyday...tárárárárá
2019. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. válaszoló ahogy mondod
2019. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!