Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ráírhatok egy...

Szerintetek ráírhatok egy olyan lányra facebookon akivel csak néha találkozom személyesen és akivel nem vagyunk ismerősök?

Figyelt kérdés
Úgy értem személyesen ismerősök vagyunk de facebookon nem.És csak ritkán találkozunk akkor is a munkahelyén.Már legalább egy hónapja nem láttam és jó lenne vele beszélgetni.Amúgy van barátja is.És a nevemet se tudja a lány bár a képemről felismerne.Nem fog haragudni ha írok neki?
2019. nov. 9. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, már miért haragudna? Bár ha van barátja nem értem mit akarsz tőle?
2019. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak beszélgetni akarok.Nincs más lány,akivel beszélgethetnék.
2019. nov. 9. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is van egy csomó csaj akivel lehet beszélgetni. Én is levelezek párral. De ne írj rá, inkább kérdezd meg bent h zavarná-e ha írásban beszélgetnétek.
2019. nov. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!