Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, mit csináljak...

Magányos vagyok, mit csináljak? Más is érez így?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább magányosnak érzem magam, mivel nincsen párkapcsolatom. Sajnos nem megy az ismerkedés, pedig igyekszem.


Az igazat megvallva fiatal vagyok még és nem is szeretnék rágörcsölni a témare, de egyszerűen mindig azon kapom magam hogy szomorkodom emiatt 😕 mit csináljak? Hogyan küzdjem le ezt az érzést?



2019. nov. 9. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:

*témára


L

2019. nov. 9. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az, ha lefoglalod magad. Én is ezt tettem, és utóbbi időben már energiám sincs magányosnak lenni. :D Edzés, tanfolyam, hobbi, programok etc.
2019. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy L?
2019. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen,más is érez így.

F

2019. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is igy erzek 18F
2019. nov. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy lefoglalod magad, vagy pedig belemerülsz a társkeresés mélyébe. Az előbbi az egyszerűbb, az utóbbi izgalmas viszont sokkal nehezebb és könnyű beleszaladni fura fazonokba.


Szóval én inkább lefoglalom magam, edzés vagy filmezés, barátokkal összefutok, tervezünk valami programot, bármit.. Persze még így is gyakran magányosnak érzem magam, de nem érzem úgy hogy nem lenne színes az életem.


24/F

2019. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Peddig annyi jó dolog van az életben :)
2019. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!