Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is voltatok már úgy hogy...

Ti is voltatok már úgy hogy csak azért jártatok valahová vásárolni mert tetszett az egyik ott dolgozó lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
Én ezért járok rendszeresen gyorsétterembe enni mert tetszik az egyik ott dolgozó lány és mindig beszélget velem.Amúgy főzhetnék is olcsóbban kijönnék,de amíg meg nem tudom van e esélyem a lánynál addig oda fogok járni enni mindennap.
2019. nov. 11. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Xd
2019. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mielott csodbe mesz a gyorsetterembe kajazastol mi lenne ha elhivnad valahova?

Ha nemet mond akkor ugyis megtudod hogy nincs eselyed,ha igent akkor is kiderul az elso randin. Folosleges hetekig oda jarni kolteni a penzt csak azert hogy valtsatok ket szot. Hivd el lesz ami lesz,csak batran!

2019. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajok nem szeretik a tutyi mutyi srácokat, hívd el randira inkább.
2019. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan bolt, ahonnan csak azért vásárolok, mert hihetetlenül kedvesek a tulajdonosok (egy idősebb házaspár). Megvehetném máshol olcsóbban a dolgokat, amiket ott veszek, nem is esik annyira útba a boltjuk, de inkább náluk költöm a pénzem, mert mindig beszélgetünk pár percet és mindig mosollyal távozok, nekem ennyit megér. Olyan még nem volt, hogy azért járjak boltba, mert tetszett volna egy eladó. Szerintem arra vigyázz, hogy ne próbálj meg olyanokat beleolvasni a viselkedésébe, ami a munkaköréhez tartozik, mert az még semmit sem jelent, hogy kedves veled, ne éld bele magad túlságosan előre.
2019. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2-es és #3-as nem akarom elsietni.Meg akarom jobban ismerni.Majd kisebb adagokat vásárolok hogy ne hagyjak ott olyan sok pénzt.
2019. nov. 11. 14:24
 6/9 A kérdező kommentje:
#4-es én már beleéltem magam hogy ő egy rendes lány és mindennap találkozni akarok vele.A múltkor egy hétig szabadságon volt akkor én sem mentem.
2019. nov. 11. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen de nem kellett venni semmmit :)

Kisebb puban vagy bàrban volt felszolgalo a srac, munkaidön kivül is kinyitott nekünk, ott bandaztunk törzshely volt es ingyen ital :)


O de szerelmesek voltunk :)mienk volt a vilàg :)

2019. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*semmit

*pubban

2019. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
“Jobban meg akarod ismerni” Hogyan? A munkáját végzi. Arra ne várj, hogy ő fog kikezdeni veled. Ha valamit akarsz tőle, hívd el randizni, de annak, hogy csődbe mész, nincs sok értelme.
2019. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!