Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30-as pasi 40-es nőnek miért...

30-as pasi 40-es nőnek miért ír a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nemrég regisztrált társkeresőn, 42 éves. Nem volt még férjnél, gyereke sincs, fotót se tett fel még magáról, és nem is írt sokat, épp csak valami hülyeséget a bemutatkozóba, hogy legyen ott valami. Szóval még nem merült bele igazából a témába. Egyébként végre az igazit keresné, mert eddig nem találta.

És ami a meglepő számomra is, hogy többségében 35 körüli pasik írtak neki, de van 30 és 25 éves levélíró is. Korban hozzáillő 40-50 közötti alig, és ami meglepő, bár egyben jó is, hogy 50 feletti sem írt még neki.


Hogy is van ez?

Most ezek a nála fiatalabbak csak bepróbálkoznak, hátha összejön nekik 1-1 kaland? Vagy a korban hozzájuk illő lányok lennének annyira szélhámosok, hogy inkább az idősebbeket választják?

Az az igazság, hogy a profiljuk alapján az jön le, hogy igazi kapcsolatot akarnak.

És még annyit, hogy olyan szerencsétlenül sem néznek ki, tehát nem azok a 30-asok, akik teljesen lúzernak számítanak, vagy irtóra elhíztak, vagy egyéb, és bárkivel beérnék.


Szerintetek?



2019. nov. 12. 06:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hmm hát vagy az, hogy nem érdekli őket a korkülönbség,vagy az, hogy kalandra vágynak. Egyébként némelyik férfi sokkal jobban szereti az “idősebb” nőket. Mármint hozzájuk képest.
2019. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
35 koruli ir egy 42 evesnek?? Mi ebben a furcsa?
2019. nov. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy úgy tudtam elég ritka, hogy egy férfi nála ilyen sok évvel idősebb nőt választana feleségéül… Úgy tudtam pont az ellenkezője jellemző, hogy fiatal csibékre hajtanak, de legalábbis maguknál nem idősebbekre...

Amikor én társkeresőztem 30 éves korom tájékán, akkor ezt is tapasztaltam.... Szóval nem igazán írtak nekem nálam fiatalabbak... MOst több, mint tíz évvel később a barátnőmnek meg inkább nála fiatalabbak írnak. Tényleg nem furcsA??????

2019. nov. 12. 07:00
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Attol hogy irt még nem biztos hogy feleségnek akarja, lehet csak megreszelni parszor. De gyanitom hogy 18 eveseknek is ir, csak legyen mar valami
2019. nov. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ez egy anonim oldal nem kell úgy írni a sztorit mintha mással történne és nem pedig veled. Csak gondoltam szólok.
2019. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Társkeresőn a férfiak 80%-a csak dugni akar,a többség bepróbálkozik mindenkinél.
2019. nov. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

5! Mint írtam, egy barátommal történik ez! Én beszéltem rá, hogy regisztráljon, magától nem tette volna. Mert nekem régről végülis nem voltak annyira rossz élményeim...

Na de mint egy kisiskolás, úgy hökken meg minden levélen, és nekem is lelkesen mutatja. Mit mondjak, jókat derülünk!

Viszont alpvetően mégiscsak elgondolkodtató!

Nekem van régebbi tapasztalatom, és összehasonlítási alapom, neki nincs. De talán tök mindegy is hogy konrétan ő róla van szó, lehetne bárki másról, feltételezem, hogy más hasonló 40 elmúlt korú nőt is kb. ilyen arányban kereshetnek meg fiatalabb férfiak.

Tizenéve miért nem volt így?

Érdekelne itt pl. 30-as férfiak konkrét vallomása, és más 40-es nők megfigyelése, tapasztalata. Kíváncsiságból.

(Véleményem egyébként nekem is van, a 4-es válaszolóhoz hasonló amúgy, de most inkább más véleménye érdekel.)

2019. nov. 12. 07:27
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem értelek, társkeresésnél 30 fölött +/- 5-10 év nem korkülönbség! Ez mért lenne NAGY eltérés????
2019. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem nagy korkülömbség
2019. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
42 vagyok és 31 éves a férjem. Senki nincs rajtunk megbotránkozva, mi sem érzünk semmi plusz problémát a korkülönbség miatt. Tudom, elcsépelt frázis, de fordítva te sem lennél meglepve, 42 éves férfihoz már lassan idősnek is számítana egy harmincas nő.. csak lassan ez a tiltás is kikopik a szabályok közül, és mindenki azzal van, akit megszeret.
2019. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!