Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A rossz embereknek miért...

A rossz embereknek miért sikerül könnyebben társat találniuk mint a jóknak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ti is olvastatok annak a nőnek a történetéről akit a katona élettársa agyba főbe vert.Föl is tett képeket arról a facebookra hogy hogy nézett ki az arca.Elég borzasztó látvány volt.Ilyenkor amikor ilyenekről olvasok,mindig eszembe jut hogy mennyi rendes,normális férfi van egyedül,akivel pont az a bajuk a nőknek,hogy jófiúk.Unalmasnak,tutyimutyinak,papucsnak tartják őket.Aztán jön egy vagány csávó akinek csak a nagy dumája van és a nők,persze nem mindegyik beléjük zúgnak.Itt is gondolom tetszett a nőnek,hogy katona,alezredes a csávó,egy igazi macsó,egy igazi férfi.Aztán mire rájönnek kivel is jöttek össze sokszor már késő lesz.Miért van ez így?A pszichopatáknak sikerül,a normálisak meg hoppon maradnak.
2019. nov. 12. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
56%
Sajnis mostanában sok a hülye, barom. Nehezebben találunk normális embert. De egyszer talán
2019. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Mert több a rossz ember :)
2019. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Mióta élek szingli vagyok de ez az önsajnáltatás nagyon unalmas már. Persze, mindenki tehet róla csak TE nem, hogy egyedül vagy.
2019. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De nem igazságtalan ez szerintetek?Ha én most egy ezredesi rangban lévő katona lennék most lehetne barátnőm még akkor is ha mellette elmebeteg lennék.
2019. nov. 12. 20:41
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

A magukat jofiunak tartó férfiak pedig általában manipulatívok, és azt hiszik hogy az érzelmeink és létük körül forog az egész világ.

A jó emberek nem maradnak egyedül, vagy ha mégis, az 100% hogy nem rínak és fröcsögnek az interneten emiatt, ÉS PLÁNE nem magukat teszik meg áldozatnak, amikor a nők rossz sorsáról olvasnak.

Azt itt és most megmondod neked, hogy egy tényleg jó lelkű férfinak nem az a legelső gondolata, ha bántalmazott nőkről olvas, hogy "jaaaaj bezzeg ha az a felszínes ösztönlény nő meglátta volna bennem a szépet, akkor nem került volna a kék fénybe, mint áldozat :( de itt vagyok én, egyedül, pedig én sosem öltem volna nőt :("


Ti ugyanúgy emberi selejtek vagytok, csak a sunyibb, alattomosabb, önsajnálatóbb fajtából.


Leirtam ma már egy kérdés alá (lehet hogy azt is te írtad ki) de nem árt ismetelgetni, amíg meg nem szilárdul ez a tény a fejekben: amíg ilyen szinten képtelenek vagytok az empátiára, addig ne higyjetek hogy jó emberek vagytok.

2019. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5-ös én sajnálom azt a nőt,de itt szerintem az egyik ok amiért összejött azzal a férfival az a rangja,egzisztenciája ami miatt háttérbe szorult más.
2019. nov. 12. 20:57
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
#6 És vannak, akiket névtelen rangtalan férfiak bántalmaznak. Vannak akiket lelkibeteg férfiak bantalmaznak. Vidd máshova ezt a szociopata, beteg hozzáállás,vagy fojtsd magadba.
2019. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7-es engem ne hasonlíts a nőket bántalmazó férfiakhoz.Én soha nem vernék meg őt.A jóságom a magányom oka.A jóságot sokan összetévesztik a mulyasággal,tutyimutyisággal
2019. nov. 12. 21:07
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Ja, mert az elő sem fordulhat, hogy a pasas megjátszotta magát, hogy ő is egy kedves, türelmes, normális férfi és amikor már nyeregben érezte magát, akkor kimutatta a foga fehérjét?! Tudod hányan csinálják ezt??? De gondolom ezért is a nő a hibás, hogy nem látott át a szitán..


Ne legyél ennyire szánalmas kérlek...mert SZERINTED csak azért jött össze szegény nő ezzel a pasassal, mert katona. Ismered a körülményeket, tudod milyen volt az elején a kapcsolatuk? Hagyjuk már...

Mi lenne a véleményed akkor, ha egy kétkezi munkás lenne a sztoriban?


Azért, hogy te egyedül vagy, csak és kizárólag te vagy a hibás.

2019. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Mert a nők jobban vonzódnak a vadakhoz+izgalmas élet.
2019. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!