Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak velem történt így?

Csak velem történt így?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy nagyon nehéz kapcsolatokat kiépíteni, ismerkedni. Egyszerűen senki nem kíváncsi az emberre, nem keresik a másikat. Hiába teszel bármit, csak max visszaírnak, de rád nem ír senki. Élőben ugyanúgy lekoptatnak.


Én már nem futok senki után, csupán amíg úgy éreztem szükségem van bárkire is, addig ezekkel szembesültem. Arra vagyok kíváncsi, hogy csak én voltam, aki szerencsétlenül jött ki a helyzetekből, vagy másokkal is így van?


2019. nov. 14. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Én sem futok senki után mégis megtalálnak, és akarnak barátkozni, de mivel általában magányos vagyok, és semmit nem segít a társaságuk így majdnem mindenkit lekoptatok vagy nem közelítek. Fölöslegesek a barátságok... erre akkor jöttem rá mikor magam alatt voltam nagyon(még most is mondhatni), és rájöttem hogy egyáltalán nem számított ki volt ott velem ki mit mondott ugyanolyan rosszul éreztem magam. Egyébként annak ellenére hogy ezt írom több tízéves barátságaim is vannak, és hiába.


Amúgy sokat játszmáztam régen meg űztem elme játékokat másokkal hogy barátaim között tudjam őket. Vannak akik még mindig azok. Például klasszikus hogy figyelmet adsz barátkozol aztán keresel mást minden szó nélkül, legjobb ha olyas valakit keresel akit az előző lát, és mondhatni féltékeny lesz vagy nem is tudom. Hülyén hangzik, de nekem bevált régen mikor középsuliba jártam. Már rég nem csináltam ilyeneket, de szerintem még most is simán beválna. Sajnos szerelem terén nem tudom.. mióta elvették az önbizalmam, rossz lett az önértékelésem senki nem vesz észre szerelem terén.


Nem tudnám leírni mi jár a fejemben mikor új emberrel találkozok, általában az jön be ha úgy adod elő mintha lenne bennetek közös.

2019. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha akartok írjatok! Elmondom a dolog nyitját.
2019. nov. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!