Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetemen jobb lett?

Egyetemen jobb lett?

Figyelt kérdés

Nincsenek barataim, a suliban haverjaim, testveremmel sincs igazan jo kapcsolatunk, parkapcsolatom sincs.

Aki hasonloan maganyos volt, nektek egyetemen jobb lett a helyzet? Lettek barataitok? Konnyu ismerkedni?


2019. nov. 17. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Lettek, de ez rajtad is múlik.
2019. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
ugyanúgy senkit nem fogsz megismerni, ha nem teszel érte
2019. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En mar most is tettem erte, de nem kivancsiak ram, mivel a suli elejen eleg visszahuzodo voltam. Viszont az erdeklodesi korunk nem kozos.
2019. nov. 17. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:

nyilván utólag nehéz.

egyetemen is az elején kell.

miután kialakultak a baráti társaságok, már nehéz becsatlakozni.

2019. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen, bár ez társaságtól is függ.

Azért általában értelmesebbek, mint a középiskolában, meg egyetemen sokkal többen vannak, úgyhogy csak akad valaki.

Én mondjuk barátkozós vagyok alapból, csak ha valaki egy köcsög azzal nem tudok mit kezdeni. :D

Hány éves vagy? Szurkolok, hogy sikerüljön!

2019. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A gimit kimondottan utáltam, az osztályt is, és senki nem volt, akivel közelebbi barátságba kerültem volna. Voltak páran, de az is inkább látszat dolog volt. Az egyetemen teljesen más volt, már első nap összeismerkedtem egy lánnyal, aki a legjobb barátnőm azóta is. (N/28)
2019. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt a fejlődés, hogy ott már nem utáltam az emberek felét, hanem mindenkivel semleges vagy pozitív volt a kapcsolatom. Barátaim viszont ugyanúgy nem lettek, mint előtte.
2019. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Középsuliban voltak barátaim, bár nem hiszem, hogy azokat barátoknak lehet nevezni, akikkel azonnal megszakad a kapcsolat amint leérettségiztünk...illetve 12.ben volt barátnőm is.


Az egyetem viszont egy rakás bánat számomra. Csak 1 haverom volt itt és mivel más specializációra mentünk ezért már vele sem tartom a kapcsolatot. Első félév végén az exem szakított velem így totál egyedül maradtam. Szóval már kb másfél éve játszom a tuját, nem kellemes, de szerintem jobb mintha olyanokkal kellene beszélnem akiket alapvetően utálok és agyvérzést kapok minden egyes szavuktól.

2019. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha sikerül megtalálni azt a közeget, akikkel megvan a közös hang. Nálunk jó páran megtalálták, ahogy én is, pedig nem vagyok az a dumás fajta, aztán itt volt pár szemét, akiknek nem tetszhetett (legalábbis erre tudok csak gondolni), hogy itt mindenki jóban van, erre elkezdték generálni a feszkót mindenféle szaros pletykával és hát páran benyelték. Az mindent felborított, én az ilyenekből nem is kérek, inkább vagyok egyedül a nap egyes részeiben.
2019. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Introvertáltkènt sose voltam egy nèpszerű egyèn , de mint általános mint gimiben találtam 1-3 barátot. (Amik közül 2 a mai napig tart)

Itt egyetemen viszont teljesen magányos vagyok :/ ráadásul kolis , ès szobatársam sincsen.

Szval itt teljesen magányos vagyok :/ hamarosan egyetemet fogok váltani(nem emiatt!!) remèlem az új egyetemen találok legalább 1 barátot :)

2019. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!